Ewa Carter, czyli żywe obrazy z kart kalendarzy

Ewa Sosnowska
7.5 /10
Ocena 7.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Ewa Carter, czyli żywe obrazy z kart kalendarzy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.5 /10
Ocena 7.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

„Ewa Carter..” to świetnie ujęte pierwsze doświadczenia zakochanych, przebojowych ludzi, stojących u progu dorosłości. Książka napisana jest oczami dziewczyny, uczennicy ostatniej klasy technikum, która właśnie stoi u progu dorosłego życia i musi dokonać ważnych przyszłościowych wyborów. Czy spotkała ukochanego na całe życie? Jak poradzi sobie z męczącymi ją dylematami?

„…dni upłynęły nam na przyjemnym odkrywaniu przed sobą kart nowej talii. Najlepsze musiałam jednak zostawić dla siebie. Jak to mówią, tajemniczość to najlepszy afrodyzjak.”
Data wydania: 2021-12-04
ISBN: 978-83-67103-03-9, 9788367103039
Wydawnictwo: Studio Wydawnicze Milion
Stron: 320
dodana przez: Mirka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Ewa Carter...

7.01.2022

Decydując się na objęcie patronatem medialnym powieści Ewy Sosnowskiej, nie przypuszczałam, że przeniosę się w czasy, w których sama dopiero stawałam się nastolatką, a wybór życiowej drogi był jeszcze dla mnie bardzo odległy. Dlatego też z wielką przyjemnością oddałam się zarówno lekturze jak i wspomnieniom, które ta opowieść przywołała. Zn... Recenzja książki Ewa Carter, czyli żywe obrazy z kart kalendarzy

Moja opinia o książce

Opinie

@Mirka
2022-01-01
5 /10
Przeczytane

Strasznie męczyłam się przy tej książce. Z reguły narzekamy na zbyt obszerne opisy, ale w tej książce jest zbyt dużo dialogów. Właściwie większość książki to same rozmowy, często o niczym, albo wciąż o tym samym. Bohaterowie zbyt idealni, przesłodzeni. 320 stron męczyłam przez kilka dni.

Przyznam, że pierwszy raz spotkałam się z taką ilością konwersacji między występującymi postaciami. Z reguły narzekamy na zbyt obszerne opisy w powieściach, ale tym razem jest ich niewiele, ale za to zbyt dużo dialogów. Właściwie większość książki to same rozmowy, z których dowiadujemy się, co się dzieje teraz, lub też komentujące to, co się wydarzyło, albo omawiające jakieś dylematy czy opinie na jakiś temat. Spośród nich wyłania się historia młodzieńczej miłości, która zrodziła się w szkolnej ławie i przetrwała różne sytuacje, które stawia przed młodymi życie.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2022/01/987-ewa-carter-czyli-zywe-obrazy-z-kart.html

× 4 | Komentarze (1) | link |
@ewelina.czyta
2022-01-07
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Ewa Carter, czyli żywe obrazy z kart kalendarzy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl