Fatum

Michaela Dornberg
Książka Fatum
Książka Fatum
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Już chciał ją pocałować, kiedy rozległ się dźwięk telefonu. Nastąpiło to tak niespodziewanie, że obydwoje aż podskoczyli. - Nie odbierajmy - powiedziała Lena. - To na pewno pomyłka. Thomas spojrzał na telefon. Po chwili wahania wstał Niechętnie, bo zadzwonił w najmniej odpowiednim momencie. Odebrał. - Tak, to ja. Thomas Sibelius. Słuchał uważnie. Nagle zbladł. Nie mógł złapać powietrza. - To niemożliwe! - krzyknął do słuchawki. - Niech pani powie, że to jakiś żart. Lena wystraszyła się. Usiadła na łóżku i wpatrywała się w Toma. "Coś się stało", pomyślała, na pewno nic dobrego. Thomas jak zaczarowany trzymał wciąż słuchawkę telefonu w ręku, chociaż rozmówca się rozłączył. Lena ma niespełna trzydzieści lat i właśnie odziedziczyła po ojcu malowniczo położoną wiejską posiadłość.Mimo wahania decyduje się na porzucenie dotychczasowego życia i ucieczkę z dużego miasta. To, co zastaje po przyjeździe na Słoneczne Wzgórze, okazuje się dużo piękniejsze niż we wspomnieniach. Sielski krajobraz z bujną,pełną barwnego przepychu roślinnością, oplatająca turkusowe oczka jezior, przywołuje wspomnienia o miłości, którą przeżyła tu jako młoda dziewczyna. Musi jednak stawić czoła codzienności i zdecydować o przyszłości tego pięknego miejsca. Czeka ją wiele trudnych wyzwać, ale osłodzi je niespodziewane, gorące uczucie.  
Tytuł oryginalny: Noch ein Vermachtnis/Wirklich schuldig?
Data wydania: 2013
ISBN: 978-83-7769-712-2, 9788377697122
Wydawnictwo: Edipresse
Cykl: Lena ze Słonecznego Wzgórza, tom 37
Stron: 187
dodana przez: bookkeeper

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Fatum? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Fatum. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}