Gateway. Plus 3. Poziom B1+. Zeszyt ćwiczeń

Annie Cornford
Gateway. Plus 3. Poziom B1+. Zeszyt ćwiczeń
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Gateway 3. Workbook Zeszyt ćwiczeń, (2013) - opis produktu:Zeszyt ćwiczeń do nauki języka angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych. Gateway to nowy, pięciopoziomowy, kurs dla szkół ponadgimnazjalnych, którego głównym celem jest przygotowanie uczniów do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz nauczenie języka niezbędnego w rzeczywistych pozaszkolnych sytuacjach. Podręcznik uczy języka w sposób przejrzysty i zorganizowany - każda lekcja ma jasny, ściśle określony cel, którym jest nauka jednej z czterech umiejętności, słownictwa lub gramatyki. W związku z wprowadzonymi zmianami w maturze ustnej z języka angielskiego, w serii Gateway położono duży nacisk na rozwijanie sprawności mówienia pod kątem egzaminu, nie zapominając jednocześnie o klarownych wyjaśnieniach nowych zagadnień gramatycznych oraz leksykalnych. Warto wiedzieć:Strony Gateway to matura analizują źródła trudności poszczególnych zadań maturalnych i prezentują ich praktyczne rozwiązaniaSekcje powtórzeniowe Matura checkpoint sprawdzają umiejętność rozwiązywania zadań maturalnych`Click on to` (Cross-curricular, Literature and International Cultural Knowledge), poszerza wiedzę językową o treści międzykulturowe oraz międzyprzedmiotoweW sekcji Can Do Progress Check uczniowie regularnie dokonują samooceny, budując przez to swoją świadomość językową
Data wydania: 2014
ISBN: 978-83-7621-242-5, 9788376212425
Wydawnictwo: Macmillan
Stron: 124
dodana przez: chudini0505

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Gateway. Plus 3. Poziom B1+. Zeszyt ćwiczeń aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Gateway. Plus 3. Poziom B1+. Zeszyt ćwiczeń. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl