Gdybym wiedziała

9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Książka Gdybym wiedziała
Książka Gdybym wiedziała
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

„Każdy z nas dysponuje własną, pokrętną wersją prawdy, skażoną tym, jak postrzegamy dane wydarzenie. I czasem to jedyne, co mamy.” W rodzinie Lany każda kobieta ma pewną, wydawałoby się, dobrą cechę – która jednak przynosi jej tylko nieszczęście. Wiara, zaufanie, życzliwość i odwaga niszczą ich życ...

„Każdy z nas dysponuje własną, pokrętną wersją prawdy, skażoną tym, jak postrzegamy dane wydarzenie. I czasem to jedyne, co mamy.” W rodzinie Lany każda kobieta ma pewną, wydawałoby się, dobrą cechę – która jednak przynosi jej tylko nieszczęście. Wiara, zaufanie, życzliwość i odwaga niszczą ich życ... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-7229-793-8 ( 9788372297938 )
Wydawnictwo: Feeria Young
Stron: 504

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Gdybym tylko wiedziała, co mnie czeka...

Niejednokrotnie pouczano nas, że jeżeli pragniemy pozostać z czystym, nieskażonym sumieniem, musimy zaprzyjaźnić się z mówieniem prawdy. I nie chodzi jedynie o odrzuceniu chęci karmienia ludzi licznymi kłamstwami, ale również o bycie szczerymi z samymi sobą. I chociaż prawda potrafi przeszywać serc... czytaj dalej »

Jedna noc

Jedna noc. To właśnie ona zmieniła całe dotychczasowe życie Lany. Wystarczyło tylko tyle, znaleźć się w nieodpowiednim miejscu w złej chwili. Lana zupełnie nieświadomie staje się świadkiem sytuacji, której nie powinna była widzieć. Jej udział w tym zdarzeniu doprowadził do jeszcze bardziej wstrząsa... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
@Amanda
@Amanda 2019-03-10
Przeczytane (2019-03-10)
serce
WI
@Wiktoria 2019-01-10
Przeczytane (2019-01-08)
serce

twórcy strony

puchar @laraczyta @laraczyta dodana książka

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.