Opinia na temat książki Grandhotel. Powieść nad chmurami

@magdalena.borkowska13 @magdalena.borkowska13 · 2021-12-06 15:22:52
Przeczytane
Grandhotel początkowo wydawał mi się bardzo lekką i humorystyczną pozycją. Jednak czym dalej brnęło się i pochłaniało opowieść naszego głównego bohatera, tym bardziej okazuje się, że porusza bardzo trudne i poważne wątki.

Ta powieść faktycznie umieszcza nas w świecie pełnym ludzkich emocji. Prócz tego, porusza tematykę trudności oraz zaburzeń psychicznych. Główny bohater korzysta z pomocy psychologa lub psychoterapeuty; mamy możliwość poznać jak wyglądały ich sesje.

Zakończenie jest dla mnie wielkim zaskoczeniem i aż prosi się, żeby powstała kontynuacja. Jeżeli jednak kontynuacja nie powstanie, to zostaje nam samym odpowiedzieć sobie na parę pytań.
Ocena:
Data przeczytania: 2021-12-06
Grandhotel. Powieść nad chmurami
3 wydania
Grandhotel. Powieść nad chmurami
Jaroslav Rudiš
7.5/10
Seria: Czeskie Klimaty
Pomiędzy ziemią a niebem, w hotelu – cudzie architektury na szczycie góry Ještěd, nad Libercem rozgrywa się akcja powieści nad chmurami. Fleischman, trzydziestolatek bez imienia, cierpi na specyficzną...
Komentarze

Pozostałe opinie

Podobny do koncepcji Foresta, ale wykonanie i sposób pisania jest daleki od tego czego oczekiwałam. Zamysł byłby super, gdyby język był bardziej dopracowany i może ten bohater był zbyt banalnie skontr...

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl