Recenzje książki "Harry Potter i Kamień Filozoficzny"

Dodaj swoją recenzję

Chłopiec, który przeżył

@Anuszka @Anuszka · 2018-07-09 15:17:47

Serię o „Harry'm Potter'ze” znają chyba wszyscy. Historia małego czarodzieja podbiła, i nadal podbija, cały świat, zdobywając sobie rzesze fanów tak wśród dzieci, jak i dorosłych. Moja „potteromania” zaczęła się właśnie w tym drugim z wymienionych powyżej okresów życia. Jako nastolatka odrzucałam z pogardą wszystko, co nosiło miano „literatury dzie... czytaj dalej »

J. K. Rowling: Harry Potter i Kamień Filozoficzny

@Zuzialove @Zuzialove · 2014-05-02 13:08:43

Dzisiaj opowiem wam o niesamowitej książce. Jest w niej odpowiednia dawka miłości, przyjaźni, zła. Zrecenzuję dla was jedną z najlepszych powieści wszech czasów. Jest to niezbędnik każdego książkoholika. Naprawdę nie wiem dlaczego ta 7 tomowa seria kusiła się u mnie na półce przez kilka dobrych parę lat. Wiecie o jaki cykl mi chodzi? Jeśli nie, to ... czytaj dalej »

Harry Potter i Kamień Filozoficzny

@grejfrutoowa @grejfrutoowa · 2013-09-03 07:10:01

J.K. Rowling dała się poznać jako autorka serii o Harrym Potterze. Pierwsza powieść wydana zostaną w 1997 roku, w Polsce ukazała się w 2000. „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” podbił serca milionów i ciągle jest bardzo popularny. Harry jest sierotą. Mieszka u swojego wujostwa, które nienawidzi go. Pewnego dnia Harry zauważa, że dzieją się wokół ... czytaj dalej »

Powrót do świata magii...

@Chocolate @Chocolate · 2013-08-26 08:38:17

Kto nie słyszał o Harrym Potterze? Nie ma chyba na świecie takiej osoby. A wszyscy podzieleni są na dwie grupy: tych kochających i tych nienawidzących przygód o młodym czarodzieju. A ja zdecydowanie zaliczam się do tej pierwszej grupy. Mimo, że cały ten `szał` mnie ominą, to gdy tylko trochę to ucichło, czyli jakiś czas po premierze ostatniej ekran... czytaj dalej »

Harry Potter i Kamień Filozoficzny

@Pregusek @Pregusek · 2013-08-19 13:08:33

Każdy z nas marzył kiedyś o tym, by zostać czarodziejem. W przypadku Harrego akurat to marzenie się spełniło. Wychowany był u ciotki, w niezbyt dobrych warunkach. Od zawsze ciotka Petunia i jej mąż traktowali Harrego jak przysłowiowego psa, a nawet i gorzej. Mieszkał w komórce pod schodami, a ubrania donaszał po o wiele grubszym kuzynie. Pewnego d... czytaj dalej »

Drugi świat

@Krasnoludek @Krasnoludek · 2012-11-29 21:17:59

Podejrzewam, że pani J. K Rowling nie koniecznie trzeba przedstawiać. Szczególnie znana zapewne jest wśród grona młodzieży z całego świata, żyjących tworem jej wyobraźni. „Harry Potter i kamień filozoficzny” to wstęp do wielkiej siedmiotomowej przygody, którą pewnie wielu z nas już przebyło. Jednak ktoś jeszcze nie wszedł do tej kra... czytaj dalej »

Harry Potter i kamień filozoficzny

@finkaa @finkaa · 2012-09-06 19:40:56

Naprawdę nie wiem co napisać o tej książce i o tej autorce żeby być oryginalną. J. K. Rowling – kobieta, która zarobiła miliony pisząc o chłopcu-czarodzieju. Najprościej i najprawdziwiej. Autorka zaczęła tworzyć losy Harry’ego na serwetkach w restauracji. Chwała jej za to, że starczyło zapału na całe 7 tomów. Moim zdaniem, jedynym minusem Brytyjki ... czytaj dalej »

- Harry... jesteś czarodziejem (J. K. Rowling "Harry Potter i kamień filozoficzny")

@Aiwlys @Aiwlys · 2012-06-28 17:08:49

Chyba nie ma dziecka, które nie znałoby Harry'ego Potter'a. Jest to seria książek fantastycznych, na których wychowało się pokolenie żyjące na przełomie XX i XXI wieku. Również i ja zaliczam się do tej grupy. Kiedy pierwszy raz sięgnęłąm po tę książkę miałam zaledwie 10 lat. Harry Potter i kamień filozoficzny był moją lekturą w klasie 4 szkoły pods... czytaj dalej »

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się