Hour of the Lion

Cherise Sinclair
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Hour of the Lion
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

As a dedicated covert ops agent, Victoria Morgan follows two rules: accomplish the mission and protect the innocent. When bitten by a werecat—yeah, that was a sucky day—she must investigate beings that shouldn't exist and are hard as hell to identify. Just how can she tell if a person is human--or an animal-shifter who enjoys Bambi-sized snacks? During her investigation, she finds a real home and friends for the first time. Sweet, right? But there's a flip-side: the bad guys are waiting for her to turn into something four-legged with a tail, the shifters suspect her of spying, and she has fallen in love with a pair of Thumper-eating werecougar brothers. Her duty is to expose their existence. Or she could follow her heart and protect them with all of her deadly skills.  
Data wydania: 2011-06-15
ISBN: 2940012946669
Język: angielski
Wydawnictwo: VanScoy Publishing Group
Cykl: The Wild Hunt Legacy, tom 1

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Hour of the Lion? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@katala
2019-11-20
5 /10
Gorąco 2018

Przyznaję, że to nie moja bajka. Coś we mnie jest, co stwarza barierę między mną jako czytelnikiem, a tekstem w którym para nie jest parą, ale jest trójkątem. I tak sobie myślę, że nie ma specjalnie znaczenia, ile w tej parze jest kobiet, a ile mężczyzn. Tu nie o skład płciowy chodzi, ale o ilość. Partnerstwo dla mnie to jednak jeden na jeden, a nie jeden na dwa, czy dwa na jeden czy jakoś znowu inaczej.
Skłamałabym gdybym powiedziała, że omijam sceny seksu wszędzie gdzie to jest możliwe. To nie jest prawda. Omijam tam, gdzie są beznadziejne, nudne, nieinteresujące, upchnięte na siłę, lub napisane tak, że miewam większe emocje podczas patrzenia na padający deszcz. Niby tutaj powinno być coś odmiennego, bo to jednak trójka w jednym łóżku. A nie było. W sumie było nijako. Jedno dominujące, drugie mniej i kobieta, którą trzeba utemperować w środku.
Ale nie samym seksem człowiek żyje, więc powiem co mi się jeszcze nie podobało (tak jakoś wyszło, że zaczęłam od tej ciemniejszej strony). Uczucia i emocje. Pewnie znowu dla mnie nie zrozumiałe, ale nie wiem, jak w tym samym czasie kobieta może pożądać dwóch facetów i z dwoma sypiać – póki co oddzielnie. Znowu powiedziałabym, że to raczej moje postrzeganie związku, niż wina książki, która podejrzewam, że zgodnie z nakreślonymi ramami historii, spisywała się całkiem dobrze. Słowa? Brat wspominający, że żadna kobieta nie smakuje tak dobrze kiedy nie bierze się jej z bratem. Było tego trochę. Elementów, które same w sobie, w ujęc...

× 1 | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Hour of the Lion. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Winter of the Wolf
Winter of the Wolf
Cherise Sinclair
After years in foster care, Breanne Gallagher has the stable life she’s always wanted, living with h...
Eventide of the Bear
Eventide of the Bear
Cherise Sinclair
She risked her life to save a human child. Pain was her reward. All her life, Emma longed for someo...
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl