In Londyn. Przewodnik. City Guide

In Londyn. Przewodnik. City Guide
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Tom 20 tego cyklu - "Londyn" - pozwala odkryć wewnętrzny rytm stolicy Wielkiej Brytanii oraz to, co ma ona najlepszego do zaoferowania. Przewodnik wskazuje miejsca, w których można poczuć klimat tego wspaniałego miasta, poznać życie jego mieszkańców, a na koniec dnia zrelaksować się i odpocząć. Otwiera drzwi restauracji, które kuszą zapachami rodzimej kuchni i cieszą oczy wyrafinowanym wystrojem. Oprowadza po najmodniejszych klubach i sklepach podobnych do kameralnych galerii lub stylowych salonów. Przedstawia luksusowe hotele, które będą gwarancją naszego komfortu i spokojnego wypoczynku.

Nasz przewodnik nie zawiera zbędnych informacji, lecz tylko takie, które są przydatne nowoczesnemu turyście. Znajdują się w nim opisy wartych odwiedzenia miejsc, adresy rekomendowanych lokali, godziny ich otwarcia, ceny oferowanych usług oraz adresy stron internetowych z wyszczególnieniem zakresu oferty. Wraz z tą nowoczesną publikacją dotrzemy m.in. do luksusowego hotelu The Boundary położonego w sercu gwarnej, wypełnionej galeriami, sklepami i wybornymi restauracjami dzielnicy Shoreditch. Nie ominiemy Instytutu Sztuki Współczesnej założonego w 1947 r., w którym działali artyści tej miary co Thomas Stearns Eliot, Igor Strawiński i Vivienne Westwood, ani otwartej przez całą dobę Beigel Bake - prawdziwej mekki wielbicieli pieczywa. Wstąpimy też do Rhythm Factory, jednego z najpopularniejszych klubów z muzyką alternatywną, który wprost kipi energią.

Wszystkie interesujące miejsca zaznaczone są na planach zamieszczonych na początku każdego rozdziału i dokładnie opisane w dwóch językach - polskim i angielskim
Data wydania: 2011-06-24
ISBN: 978-83-268-0332-1, 9788326803321
Wydawnictwo: Agora
Seria: Przewodniki IN
Stron: 250

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka In Londyn. Przewodnik. City Guide aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka In Londyn. Przewodnik. City Guide. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl