Internet a dzieci. Uzależnienia i inne niebezpieczeństwa

Parry Aftab
Internet a dzieci. Uzależnienia i inne niebezpieczeństwa
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Internet jest niezwykłym miejscem. Pozwala na jednoczesne porozumiewanie się, uczenie i zabawę. Coraz więcej dzieci ma do niego dostęp, i to zjawisko jest ze wszech miar jak najbardziej korzystne. Jednak wielu rodziców i opiekunów dzieci dostrzega również ciemną stronę Internetu, jak na przykład wchodzenie na niewłaściwe dla dzieci strony lub kontakty z nieznanymi osobami. Parry Aftab ostrzega przed niebezpieczeństwami, które czyhają na nieletnich w Internecie oraz przedstawia kompletny program umożliwiający korzystanie z bogactw Internetu przy jednoczesnym unikaniu jego zagrożeń. Uczy, jak nadzorować dzieci korzystające z komputera, posługiwać się programami filtrującymi w celu unikania oszustw i niebezpiecznych reklam.
Tytuł oryginalny: Parent's guide to protecting your children in cyberspace
Data wydania: 2003-09-02
ISBN: 978-83-7337-241-2, 9788373372412
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Kategorie: Internet, Poradniki
Stron: 320

Autor

Parry Aftab Parry Aftab
Urodzona w 1961 roku w USA
Parry Aftab to prawnik zajmujący się prywatnością i bezpieczeństwem w Internecie, uważany za jednego z założycieli cyberlawu i założyciela największej i najstarszej organizacji charytatywnej na rzecz bezpieczeństwa cybernetycznego.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Internet a dzieci. Uzależnienia i inne niebezpieczeństwa aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Internet a dzieci. Uzależnienia i inne niebezpieczeństwa. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl