Jak błyskawice

David Drake
6.7 /10
Ocena 6.7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Jak błyskawice
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6.7 /10
Ocena 6.7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Przyjaźń wykuta w piekle! Daniel Leary jest porucznikiem Floty Republiki Cinnabaru pozbawionym pieniędzy i perspektyw, odkąd pokłócił się ze swym bezwzględnym, mającym rozległe koneksje polityczne ojcem. Adele Mundy jest badaczką pozbawioną pieniędzy i perspektyw, odkąd jej rodzinę wyrżnięto za spiskowanie przeciwko władzom Cinnabaru. Kostroma jest bogatą planetą. Dzięki dyplomacji utrzymuje ona niezależność w galaktyce, w której bój o supremację toczą dwie potęgi: Cinnabar i Sojusz. Za kilka godzin dyplomacja zawiedzie Kostromę. Daniel, Adele i niedobitki załogi to jedyni, którzy mogą stanąć na drodze potężnej flocie inwazyjnej. Możliwe jednak, że to w zupełności wystarczy. Mężczyźni i kobiety, dla których odwaga to chleb powszedni, a honor cenniejszy jest od życia, stawiają czoła niezwykłym przeciwnościom w barwnej powieści, pełnej intryg i zapierającej dech w piersiach akcji. Od przepełnionych zdradą pałacowych korytarzy, poprzez niebezpieczeństwa nieznanych mórz i piekielnych dżungli, aż po finalne starcie w kosmosie bohaterowie pozostają nieugięci, a napięcie nie opada nawet na chwilę. Nie mają po swojej stronie nikogo, prócz siebie nawzajem – i niech Niebiosa pomogą tym, którzy staną im na drodze!
Data wydania: 2006-08-08
ISBN: 978-83-7418-121-1, 9788374181211
Wydawnictwo: ISA
Stron: 384
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Jak błyskawice aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@jerzykgr
2012-02-19
5 /10
Przeczytane Nowe

Cykl książek o Danielu Leary i Adele Mundy jest sympatyczny, jednak wysokim poziomem nie grzeszy. Jest to sf z akcją, ale książka rozkręca się dopiero jak kończy się ją czytać. Miejscami jest nużąca, ale po pewnym czasie wciąga. Generalnie - nie żałuję, że przeczytałem. Niezbyt często zdarza się obecnie trafić powieśc typowo s-f.

| link |
@Beata_
2019-11-12
7 /10
Przeczytane Posiadam Papierowe
@wojtek.dobrzanski
2012-06-13
8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Jak błyskawice. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl