Jak dostać za darmo pomoc prawną

Artur Borkowski, Anna Krzyżanowska
Książka Jak dostać za darmo pomoc prawną
Książka Jak dostać za darmo pomoc prawną
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Już 1 stycznia 2016 r. w całej Polsce ruszają punkty bezpłatnego poradnictwa prawnego, zatrudniające wykwalifikowanych prawników, tak aby obywatel mógł skorzystać z ich pomocy i otrzymać wsparcie. Statystyczny Kowalski może także liczyć na organizacje pozarządowe. Szczególnie na biura porad obywatelskich, studenckie poradnie prawne, samorządy prawnicze czy organizacje konsumenckie. Nasz poradnik wyjaśnia, gdzie i jak szukać darmowej pomocy prawnika. W opracowaniu m.in.: - kto i na jakich warunkach skorzysta z darmowego prawnika w gminie, - jak rzecznik konsumentów pomoże wygrać spor ze sklepem, - w jakich sprawach porady prawnej udzielą adwokaci i radcowie prawni, - jak się starać o zwolnienie z kosztów sądowych i przydzielenie prawnika z urzędu, - które organizacje społeczne mogą reprezentować obywatela przed sądem.
Data wydania: 2016-04-13
ISBN: 978-83-65361-08-0, 9788365361080
Wydawnictwo: Infor Biznes

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Jak dostać za darmo pomoc prawną? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jak dostać za darmo pomoc prawną. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe