Jak to możliwe? Rozwiązujemy zagadki życia codziennego

Tatjana Alish
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Jak to możliwe? Rozwiązujemy zagadki życia codziennego
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Codziennie używamy przedmiotów, których sposób działania jest dla nas oczywisty. Jeśli jednak gruntownie zbadamy ich konstrukcje, dojdziemy do wniosku, że nawet za najprostszymi mechanizmami kryją się niezwykle skomplikowane procesy. Podobnie jest ze zjawiskami natury, prawami przyrody czy naszym ciałem, które jest doprawdy fascynujące. Wszystkie te tematy z pewnością nie tylko nas zaskoczą, ale i wprawią w niekłamany zachwyt. Niniejsza książka dostarcza szczegółowych odpowiedzi na najciekawsze pytania dotyczące techniki oraz procesów zachodzących w przyrodzie. Mamy nadzieję, że ta publikacja obudzi waszą ciekawość i sprawi, że na własną rękę będziecie starali się odpowiedzieć sobie na pytanie: JAK TO MOŻLIWE? Odbiorcy: - dzieci, które poznawać będą prawa natury oraz nowinki techniczne. - rodzice, którzy zaszczepią w dzieciach naukowe pasje i zainteresowanie nauką. Dlaczego warto nabyć tę książkę? - w prosty, a jednocześnie w przykuwający uwagę sposób wyjaśnia sposób działania urządzeń technicznych oraz prawa natury. - sprawia, że świat nauki staje się dla dzieci niezwykle ciekawy i inspirujący. - poprzez intrygujące pytania wyjaśnia dzieciom otaczający je świat.
Data wydania: 2013
ISBN: 978-83-7660-565-4, 9788376605654
Wydawnictwo: Jedność

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Jak to możliwe?

19.07.2013

Pewnie niejednokrotnie podczas różnych sytuacji zadawaliście sobie pytanie "jak to jest możliwe?" Często jednak coś jest dla nas tak oczywiste, że nawet nie zastanawiamy się dlaczego tak się dzieje i jak do tego dochodzi. Ta książka wyjaśnia nam wiele zagadnień dotyczących różnych dziedzin życia. To z niej dowiemy się co sprawia, że coś jest takie,... Recenzja książki Jak to możliwe? Rozwiązujemy zagadki życia codziennego

Moja opinia o książce

Opinie

@MartaAnia
2013-07-19
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Jak to możliwe? Rozwiązujemy zagadki życia codziennego. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl