Jak zostać Dobrym Magiem a nie Złym Czarownikiem

Beling Artur
Jak zostać Dobrym Magiem a nie Złym Czarownikiem
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka ?Jak zostać Dobrym Magiem, a nie Złym Czarownikiem? jest doskonałym przewodnikiem w procesie samorozwoju, swoistą ?instrukcją obsługi umysłu?. Porusza zagadnienia relacji między ludźmi, socjotechniki, samoświadomości, sztuki twórczego, osobistego myślenia i zadawania pytań.
Artur posługuje się przypowieściami, przykładami i paradoksem, przez co książka daleka jest od poradnikowego gadulstwa. W książce nie znajdziemy zbyt wielu gotowych recept. Zamiast tego pojawia się wiele ważnych pytań. Autor wierząc w potęgę ludzkiego rozumu, prowokuje i namawia do samodzielnego myślenia i podważania utartych przekonań i schematów. Przestrzega przed pułapkami myślowymi, w które wielokrotnie i nieświadomie wpadamy [?] Momentami można ją uznać za wywrotową, ale sądzę, że właśnie taka miała być. Poruszająca umysł. Tak, jakby Artur chciał dać cztery główne wezwania: obudź się, myśl, czuj, działaj! To wszystko połączone z ogromnym dystansem do samego siebie i humorem spowodowało, że książkę przeczytałem jednym tchem.
? Piotr Piasecki, trener i konsultant Heidtman & Piasecki
Książka adresowana jest do racjonalistów poszukujących swojej drogi wewnętrznej i polecana wszystkim związanym z tzw. kulturą korporacyjną, a przede wszystkim osobom z syndromem wypalenia.
ISBN: 978-83-61194-02-6, 9788361194026
Wydawnictwo: Novae Res

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Jak zostać Dobrym Magiem a nie Złym Czarownikiem? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jak zostać Dobrym Magiem a nie Złym Czarownikiem. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe