Jezus uzdrawia w Eucharystii

Remigiusz Recław SJ
Książka Jezus uzdrawia w Eucharystii
Książka Jezus uzdrawia w Eucharystii
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Pierwsza Msza święta z modlitwą w intencji uzdrowienia zgromadziła niewiele ponad sto osób. Było to w listopadzie 1992 r. Dzisiaj kościół oo. jezuitów w ostatni poniedziałek miesiąca i poprzedzającą go niedzielę pęka w szwach – na wspólnej modlitwie spotyka się za każdym razem prawie cztery tysiące wiernych. Wielu łączy się duchowo dzięki transmisji internetowej na stronie tv.odnowa.jezuici.pl Czy to możliwe, że każdy, kto uczestniczy w tej Mszy, zostaje dotknięty przez Ducha Świętego? A co z tymi, którzy nie doświadczają uzdrowienia, choć bardzo o nie proszą? Autor książki udziela odpowiedzi na te pytania. Jego homilie, słowa modlitwy, a także świadectwa osób, których życie odmieniło się po spotkaniu z Jezusem, mogą być dla ciebie zachętą, byś przyszedł i zobaczył, co dzieje się na tych wyjątkowych Mszach. Przede wszystkim jednak, byś odkrył swoją drogę do Boga, który daje prawdziwe szczęście.  
Data wydania: 2016
ISBN: 978-83-61803-83-6, 9788361803836
Wydawnictwo: Wydawnictwo Odnowy w Duchu Świętym w Łodzi
Seria: Seminarium
Kategoria: Religia i Teologia
Stron: 94
dodana przez: katapika

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Jezus uzdrawia w Eucharystii aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jezus uzdrawia w Eucharystii. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}