Kanada na przełomie XX i XXI wieku. Polityka, społeczeństwo, edukacja

Tomasz Soroka, Radosław Rybkowski, Marcin Gabryś, Marta Kijewska-Trembecka
Książka Kanada na przełomie XX i XXI wieku. Polityka, społeczeństwo, edukacja
Książka Kanada na przełomie XX i XXI wieku. Polityka, społeczeństwo, edukacja
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Z braku rzetelnych polskojęzycznych opracowań dotyczących – w szczególności współczesnej – problematyki kanadyjskiej nierzadko powtarzane są nie do końca prawdziwe, często stereotypowe opinie o wielu obszarach kanadyjskiej rzeczywistości. Lukę tę stara się, choćby po części, wypełnić niniejsza publikacja. Jest ona adresowana przede wszystkim do odbiorców wnikliwiej zainteresowanych różnymi wymiarami współczesnego kanadyjskiego życia. W szczególności praca ta jest pomyślana jako podręcznik dla studentów różnych kierunków i specjalności, na których prowadzone są kursy dotyczące problematyki kanadyjskiej.  
Data wydania: 2013
ISBN: 978-83-7638-437-5, 9788376384375
Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka
Cykl: Societas, tom 79
Stron: 288
dodana przez: bookkeeper

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Kanada na przełomie XX i XXI wieku. Polityka, społeczeństwo, edukacja nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kanada na przełomie XX i XXI wieku. Polityka, społeczeństwo, edukacja. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}