Karpackie kolejki leśne. Wydanie 2

Aleš Bílek, Aleš Kučera
Karpackie kolejki leśne. Wydanie 2
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Album fotograficzny dokumentujący leśne kolejki wąskotorowe na terenie całych Karpat, obejmuje kolejki w Rumunii, na Ukrainie, na Węgrzech, na Słowacji i w Polsce. Na ok. 350 fotografiach z lat 1900-2006 przedstawione jest "życie” kilkudziesięciu leśnych kolejek wąskotorowych i cała tego życia otoczka. Fascynujące fotografie ponad trzydziestu fotografików przenoszą nas w świat małych kolei. Kilkanaście stron opisów, kilka reklam (na osobnych stronach) krótka historia Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej oraz jej aktualny rozkład jazdy, mapy schematyczne; na wyklejkach mapa CK monarchii z epoki oraz dawne reklamy firm związanych z kolejkami wąskotorowymi dopełniają całości. Wydanie dwujęzyczne w językach polskim i czeskim, zawierające streszczenia tekstu w językach niemieckim i angielskim. Podpisy do fotografii w językach: polskim, czeskim, angielskim i niemieckim.
ISBN: 978-83-7530-006-2, 9788375300062
Wydawnictwo: Ruthenus

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Karpackie kolejki leśne. Wydanie 2 nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Karpackie kolejki leśne. Wydanie 2. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe