Katharsis

Piotr Kotula
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Książka Katharsis
Książka Katharsis
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Nawet nie podejrzewasz, ile zlych emocji w sobie nosisz… Paweł, młody student, prowadzi beztroskie życie. Nie podchodzi poważnie do swoich obowiązków ani w pracy, ani na uczelni, a gruby portfel ojca sprawia, że nie musi się przejmować środkami na utrzymanie. Jednak pewnego zimowego dnia wszystko się zmieni, a Paweł będzie musiał zmierzyć się nie tylko z konsekwencjami swoich dotychczasowych wyborów, ale też zupełnie nowymi problemami i doświadczeniami, które staną się początkiem przełomu w jego życiu…
Data wydania: 2019-08-23
ISBN: 978-83-8147-524-2, 9788381475242
Wydawnictwo: Novae Res
dodana przez: NovaeRes

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Katharsis

Każdy z nas potrzebuje swego rodzaju oczyszczenia, odreagowania i uwolnienia od stłumionych emocji. Nie każdy potrafi takiego aktu dokonać. Wymaga to pewnej odwagi, ale przede wszystkim zrozumienia potrzeby takiego oczyszczenia i odreagowania. Taki akt potrafi nas wyzwolić od złego napięcia i pozwo... czytaj dalej »

Każdy potrzebuje oczyszczenia...

Piotr Kotula – „Katharsis” Książka Piotra Kotuli zaczęła mnie wciągać już od samego początku. Poczułem bowiem pewną wspólną więź z głównym bohaterem – Pawłem. Któż bowiem nie przeżywa codziennej złości i agresji. Kto z nas nie denerwuje się, kiedy wszystko idzie niezgodnie z planem stworzonym w na... czytaj dalej »

Katharsis

Paweł, na pozór normalny, niczym niewyróżniający się młody student, posiadający wszystko to, o czym inni mogą tylko pomarzyć. Jednak w głowie tego młodego mężczyzny dzieją się różne niewyjaśnione rzeczy, z którymi chcąc nie chcąc musi sobie poradzić. Dopadające go często niekontrolowane przypływ... czytaj dalej »

Moja opinia o książce

Opinie
@malgosialegn
2019-09-27
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane (2019-09-10)
@panzksiazka
2019-09-27
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane
@DominikaCzyta_Recenzuje
2019-09-25
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane (2019-09-17)

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się