Każdy może zostać... odkrywcą!

Henryk Bardijewski
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Każdy może zostać... odkrywcą!
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Odnaleźć w codziennym życiu coś niecodziennego - to marzenie trójki młodych bohaterów tej wesołej, pełnej przygód opowieści. Paweł, Romek i Bartek, sympatyczni poszukiwacze tajemnic, odkrywają, że świat jest nie tylko zaskakujący, lecz często także zabawny. Dom rodzinny, szkoła, park, miasto, pole i las - oto miejsca, gdzie chłopcy dokonują swych niespodziewanych odkryć. Czy najcenniejszym z nich będzie przyjaźń, smak przygody, czy może uroda świata? W poszukiwaniu odpowiedzi na te i inne pytania pomoże im mądry dziadek Ernest.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-245-6745-4, 9788324567454
Wydawnictwo: Papilon
Seria: Książki Szczęśliwego Dzieciństwa
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 142

Autor

Henryk Bardijewski Henryk Bardijewski
Urodzony 7 stycznia 1932 roku
Polski prozaik, satyryk, autor sztuk scenicznych i słuchowisk oraz tekstów dla kabaretów literackich. Studiował filologię polską i bibliotekoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Pracował w Bibliotece Narodowej, a następnie jako redaktor w Dziale ...

Pozostałe książki:

Baśń o latającym dywanie Aria na tysiąc głosów Bajka na biegunach Wyprawa do kraju księcia Marginała Baśń o latającym rumaku
Wszystkie książki Henryk Bardijewski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

W każdym z nas drzemie odkrywca!

17.06.2014

Książka "Każdy może zostać... odkrywcą!" autorstwa Henryka Bardijewskiego to zbiór 14 niedługich, za to bardzo ciekawych opowiadań, których głównymi bohaterami jest troje chłopców w wieku szkolnym (bliżej nieokreślonym) - Paweł ciągle narzekający na swoją starszą siostrę Aśkę, Romek posiadający wielką rodzinę, której członkowie mogą poszczycić się ... Recenzja książki Każdy może zostać... odkrywcą!

Moja opinia o książce

Opinie

@Amarisa
2014-06-17
10 /10
Przeczytane Dla dzieci

Cytaty z książki

O nie! Książka Każdy może zostać... odkrywcą!. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl