Kiedy powiem sobie dość

Hania L.
5.8 /10
Ocena 5.8 na 10 możliwych
Na podstawie 5 ocen kanapowiczów
Kiedy powiem sobie dość
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
5.8 /10
Ocena 5.8 na 10 możliwych
Na podstawie 5 ocen kanapowiczów

Opis

Nawet nie zauważysz, gdy padniesz ofiarą własnych złudzeń.

Ta młoda kobieta, która od pewnego czasu niestrudzenie stuka w klawiaturę, to Hania. Kolejny dzień siedzi i pisze, bo postanowiła podzielić się z Wami historią o tym, jak sama wpędziła się w kłopoty. Jakie? Wiadomo – miłosne!
Ale nie spodziewajcie się banałów: spadających gwiazd, pocałunków w deszczu i bezdennej studni rozpaczy po rozstaniu. To byłoby zbyt proste. Hania ma zupełnie inny plan – poprowadzi Was krętymi ścieżkami swego umysłu, by wyjaśnić, jak to możliwe, że uwierzyła w istnienie czegoś, czego nigdy nie było. Przygotujcie się na szczerą do bólu opowieść, w której być może odnajdziecie siebie. I zadajcie sobie pytanie: czy całe to miłosne zamieszanie to na pewno wyłącznie wina Hani?
Data wydania: 2021-07-27
ISBN: 978-83-8219-421-0, 9788382194210
Wydawnictwo: Novae Res
Stron: 98

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

***

{} WYBÓR REDAKCJI
29.08.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Chwyciłam za tą książkę po opisie z okładki. Wydawało mi się, że autorka podzieli się ze mną swoją historią, historią pewnej miłości. Tragicznej miłości, która wpędziła ją w kłopoty. Nie do końca moje wyobrażenie o treści publikacji pokrywało się z tym, co przeczytałam. Moja głowa "projektowało" inną rzeczywistość. Podobnie jak głowa Hani..... {} Recenzja książki Kiedy powiem sobie dość

@apo@apo {}× 4

Historia jakich wiele

24.08.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Książka "autorki nieznanej" jest jednym słowem pospolita. Myślę, że każdy przyzna mi rację, że historie tego typu słyszymy dość często. Od rodziny, znajomych, przyjaciół a także na różnych forach internetowych. Rozumiem zamysł kobiety, może w ten sposób chciała zaznać spokoju, dać pewnego rodzaju spowiedź i ruszyć do przodu z nową kartą. Ale każd... {} Recenzja książki Kiedy powiem sobie dość

Czasem warto powiedzieć sobie DOŚĆ

16.06.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Historia piękna, chociaż tak bardzo krótka. A jednocześnie pełna i tak cholernie mi potrzebna... Zanim zacznę po krótce opowiadać o tym, czego możecie spodziewać się łapiąc za tę książkę, chciałabym przekazać Autorce jedno - DZIĘKUJĘ. Ta opowieść była mi potrzebna. Myślę, że nie tylko mnie. Potrzebowałam tej historii, tych zdań i nader mocno ki... {} Recenzja książki Kiedy powiem sobie dość

@wfotelu@wfotelu {}× 2

Moja opinia o książce

Opinie

CZ
2021-09-30
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane Posiadam

"Kiedy powiem sobie dość" to krótka opowieść Hani (tylko 96 stron) o jej znajomości z poznanym przez internet Jankiem. Czy to przyjaźń, a może coś więcej? Komu bardziej zależy na tej znajomości? Czym ona jest dla Hani, a jak tę znajomość traktuje Janek?

Polecam! Przeczytajcie o tej damsko-męskiej relacji. To książka na jeden wieczór. Czytając, mamy wrażenie, że Hania opowiada o swoim życiu właśnie nam (pierwszoosobowa narracja)

{}× 3 | link |
@jelonka11
2021-09-16
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 3 /10
Przeczytane
@apo
2021-08-27
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane
@_sapphiresoul
2021-08-24
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 5 /10
Przeczytane
@wfotelu
2021-06-16
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Kiedy powiem sobie dość. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe