Kierunek szczęście. Ruszaj w drogę do lepszego życia!

Andrzej Bubrowiecki
Kierunek szczęście. Ruszaj w drogę do lepszego życia!
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Dowiedz się, jak wejść na drogę budowania osobistego szczęścia.
Poznaj narzędzia, wskazówki i sugestie, które pomogą ci wykorzystać własny potencjał.
Ta książka to swoista sesja terapeutyczna, w czasie której można poznać metodycznie opracowany plan budowania szczęścia w codziennym życiu. To plan, który każdy z nas może zrealizować, niezależnie od swojej dotychczasowej historii życia, indywidualnych doświadczeń, aktualnych przekonań, uznawanych wartości i posiadanych nawyków.

Autor - wykładowca, konsultant i trener z zakresu rozwoju osobistego i zawodowego, ekspert w dziedzinie twórczego wykorzystania umysłu oraz efektywnej komunikacji interpersonalnej - prezentuje skuteczne metody, które systematycznie stosowane, pozwolą osiągnąć dominujące poczucie osobistego szczęścia.
Data wydania: 2015-09-09
ISBN: 978-83-7758-939-7, 9788377589397
Wydawnictwo: Muza
Stron: 304
dodana przez: Catta

Autor

Andrzej Bubrowiecki Andrzej Bubrowiecki Absolwent Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Trener Rozwoju Osobistego. Trener w Biznesie. Trener Szybkiego Czytania i Technik Pamięciowych. Specjalizuje w szkoleniach z tematów: doskonalenie pamięci i kreatywnego myślenia, produkty...

Pozostałe książki:

Jak wyjść z dołka Popraw swoje życie Działaj skutecznie Kierunek szczęście. Ruszaj w drogę do lepszego życia! Liczy się efekt Popraw swoją kreatywność Popraw swoją pamięć Popraw swoją skuteczność Sekrety kreatywnego myślenia - ebook Techniki pamięciowe dla każdego - ebook Ucz się i myśl
Wszystkie książki Andrzej Bubrowiecki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Kierunek szczęście. Ruszaj w drogę do lepszego życia!? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kierunek szczęście. Ruszaj w drogę do lepszego życia!. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl