Kim naprawdę jesteś?

Rebecca Winters
Książka Kim naprawdę jesteś?
Książka Kim naprawdę jesteś?
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Poznali się w klasztorze... Była to wielka miłość od pierwszego wejrzenia. Gwałtowność tego uczucia zaskoczyła ich bardzo. Nie planowali stałego związku, nie zamierzali zakładać rodziny, ponieważ oboje chowali w sercu bolesne urazy - Andre dopiero jako dorosły mężczyzna dowiedział się, że jest nieślubnym dzieckiem mnicha i miał o to wielki żal do matki, a Franceska, porzucona przez ojca w dzieciństwie, nigdy mu tego nie wybaczyła i nie potrafiła uwierzyć w trwałość przysięgi małżeńskiej. Znali się bardzo krótko i wiedzieli o sobie tylko tyle, że on jest marynarzem, a ona dziennikarką i że dotychczas ich życiem kierowały gniew i gorycz. Jak pokieruje ich życiem miłość?  
Tytuł oryginalny: Husband potential
Data wydania: 2000
ISBN: 83-7149-680-X, 837149680X
Wydawnictwo: Harlequin
Seria: Harlequin Romans
Stron: 156

Autor

Urodzona 14 lutego 1940 roku w USA (Salt Lake City)

Rebecca Winters, amerykańska pisarka i matka czworga dzieci, mieszka w Salt Lake City, Utah. Jedna z najwybitniejszych autorek harlequinów. Będziemy bacznie śledzić jej dokonania i karierę.

Książki Rebecca Winters

Wszystkie książki Rebecca Winters

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Kim naprawdę jesteś? aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kim naprawdę jesteś?. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}