Recenzje książki "Klub pani M."

Dodaj swoją recenzję

Klub pani M.

29.10.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Życie Mileny w ostatnim czasie bardzo się zmieniło. Zakończyła małżeństwo z Adamem, dla którego była darmową nianią, kucharką i sprzątaczką. Również jej związek z Gabrielem się skończył i to wcale nie w delikatny sposób. Teraz jest panią własnego życia, zamieszkała z mamą i pomimo że nie może do końca zapomnieć o swoim kochanku, jest w miarę szczę... {} Recenzja książki Klub pani M.

"Klub Pani M."

25.10.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Przygody, które zagwarantował Milenie w Klubie Nieziemskich Doznań Gabriel, całkowicie ją odmieniły. Już nie przypomina siebie z czasów małżeństwa z Adamem. Teraz jest wolną rozwódką, która postanawia stanąć w końcu na własnych nogach. Za namową swojej przyjaciółki postanawia poprowadzić ekskluzywny klub, gdzie zarówno kobiety, jak i mężczyźni bę... {} Recenzja książki Klub pani M.

Klub pani M.

23.10.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

"Klub pani M." jest kontynuacją "Klubu pana G". Jeśli czytalilście pierwszą część to wiecie czego możecie się spodziewać. Jednakże tym razem jest jakby jeszcze bardziej erotyczne, kontrowersyjnie i pikantnie, ale przede wszystkim dużo lepiej wypadła warstwa obyczajowa i psychologiczna postaci. To, w jakim kierunku Maya Frrost pokierowała swoją bo... {} Recenzja książki Klub pani M.

@iza.81@iza.81 {}× 2
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl