Kobieca ejakulacja i punkt G. O orgazmach jakich nie przeżyła twoja babcia

Daborah Sundahl
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Kobieca ejakulacja i punkt G. O orgazmach jakich nie przeżyła twoja babcia
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Zjawisko kobiecej ejakulacji opisane już przez Arystotelesa i w tekstach tantrycznych rozsławił niemiecki lekarz Ernst Gräfenberg. To od pierwszej litery nazwiska doktora wziął nazwę mityczny punkt G, czyli kobiecy gruczoł prostaty. Wielkości ziarenka grochu, stymulowany gruczoł nabrzmiewa i wydziela "miłosny płyn", zazwyczaj podczas orgazmu. Dzięki niemu wszystkie kobiety, bez wyjątku, mogą przeżywać ekstazę.

Deborah Sundahl jest znaną edukatorką seksualną, przez ponad piętnaście lat prowadziła zajęcia i warsztaty, podczas których uczyła kobiety i ich partnerów jak osiągnąć seksualne spełnienie, zebrane wówczas doświadczenia zawarła w prezentowanej książce.
Data wydania: 2009-11-25
ISBN: 978-83-7554-106-9, 9788375541069
Wydawnictwo: Czarna Owca
Kategorie: Poradniki, Seksualność
Stron: 224
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Deborah Sundahl Deborah Sundahl Deborah Sundahl - światowej sławy specjalistka zajmująca się kobiecą seksualnością. Jest również dziennikarką, edukatorką seksualną i reżyserką. Przez wiele lat prowadziła szkolenia, podczas których przekazywała wiedzę, w jaki sposób doznać pełnego ...

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Kobieca ejakulacja i punkt G. O orgazmach jakich nie przeżyła twoja babcia? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@_alex_sandra_mama_
2021-04-13
6 /10
Przeczytane

🌹💋
"Kobieca ejakulacja i punkt G"
Zjawisko kobiecej ejakulacji zostało opisane już przez Arystotelesa, rozsławił je jednak niemiecki lekarz Ernst Gräfenberg. To od pierwszej litery jego nazwiska wziął nazwę mityczny punkt G, czyli kobiecy gruczoł prostaty. Jego umiejętna stymulacja może prowadzić do kobiecego wytrysku i doświadczenia ekstazy.
Deborah Sundahl w swojej książce omawia psychiczne i fizyczne czynniki wiodące do satysfakcji ze współżycia. W oparciu o badania naukowe, ilustracje anatomiczne i relacje historyczne pokazuje nie tylko, jak osiągnąć kobiecą ejakulację, ale także w pełni doświadczyć własnej seksualności.
💋
O ile każdy człowiek zdaje sobie sprawę z tego czym jest punkt G, tak nie każdy ma świadomość czym właściwie jest rzeczona ejakulacja. W dosłownym tłumaczeniu jest wytryskiem, zarówno u mężczyzny jak i u kobiety. Autorka przedstawia w swojej książce różne strony ejakulacji, ukazuje je od strony naukowej jak również opisuje różnorodne ćwiczenia, które partnerzy bądź same kobiety mogą wykonywać by osiągnąć wyższy stopień spełnienia. Dodatkowo możemy się również dowiedzieć jak bardzo kobiecy ejakulant był ważny dla mężczyzn w bardzo odległych czasach 🤔🤭

| link |
@Blissfultobooks
2021-01-02
10 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Kobieca ejakulacja i punkt G. O orgazmach jakich nie przeżyła twoja babcia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl