Koncyliaryści, heretycy i schizmatycy...

Jadwiga Krzyżaniakowa
Książka Koncyliaryści, heretycy i schizmatycy...
Książka Koncyliaryści, heretycy i schizmatycy...
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Treść: Wstęp Kryzys Kościoła powszechnego i drogi jego reformy. Polska między zachodem a wschodem Europy. Koncyliaryzm - polską drogą do reformy. Polska sprzymierzeńcem heretyków? Schizmatycy w państwie Jagiellońskim. Zakończenie Serię redagują dwa zespoły: krakowski i warszawski Krajowej Agencji Wydawniczej.Każdy z wolumenów posiada swój własny tytuł i numer i omawiać będzie odrębny okres dziejów Polski, bądź temat ujęty monograficznie, przy zachowaniu przyjętej w historii Polski chronologii wydarzeń.  
Data wydania: 1989
ISBN: 83-03-02615-1, 8303026151
Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza RSW "Prasa-Książka-Ruch"
Seria: Dzieje Narodu i Państwa Polskiego
Kategoria: Historia
Stron: 80

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Koncyliaryści, heretycy i schizmatycy... nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Koncyliaryści, heretycy i schizmatycy.... czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}