Kontakty z duchami. Odtajnione sprawy z archiwów T.A.P.S.

Grant Wilson, Jason Hawes, Michael Jan Friedman
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Kontakty z duchami. Odtajnione sprawy z archiwów T.A.P.S.
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Autorzy tej książki to założyciele znanej w Stanach Zjednoczonych organizacji T.A.P.S. (The Atlantic Paranormal Society), rozpoznawalni także dzięki popularnemu tam serialowi telewizyjnemu Łowcy duchów (Ghost Hunters). Teraz po raz pierwszy dzielą się z Tobą wrażeniami ze swoich niezapomnianych, mrożących krew w żyłach, nigdy nieopowiadanymi historiami ze spotkań z duchami. Niesamowite doświadczenia przeplatają z informacjami na temat poszukiwań. Stół, który bez widocznego powodu przesuwa się po podłodze; nagranie na taśmie, na której po odsłuchaniu od tyłu słychać słowa wypowiedziane szeptem; ludzki cień w rogu pokoju, gdy w pobliżu nie ma nikogo to tylko niektóre z przyprawiających o dreszcz opowieści. Oprócz nich znajdziesz ważne wskazówki dla początkujących badaczy zjawisk paranormalnych, np. jak używać mierników pola elektromagnetycznego, kamery na podczerwień czy jak obchodzić się z duchami. Łowcy duchów zajmują się życiem innych ludzi, wchodzą do ich domów, wysłuchują największych tajemnic, sprawdzają rzeczy osobiste i często dają iskierkę nadziei, bo tak naprawdę w poszukiwaniu duchów nie chodzi o nie, lecz o żywych.
Data wydania: 2010-01-04
ISBN: 978-83-7377-427-8, 9788373774278
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Stron: 284

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Kontakty z duchami. Odtajnione sprawy z archiwów T.A.P.S.? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@klaudiam
2011-01-09
10 /10
Przeczytane

Jeżeli ktoś interesuje się rzeczami paranormalnymi, szuka informacji na ten temat lub zwyczajnie chciałby uzupełnić swoją wiedzę, to polecam tę lekturę. Kontakty z duchami- to książka napisana prostym językiem, pełna ciekawych historii oraz ważnych informacji. Jason H, oraz Grant W. są założycielami organizacji - T.A.P.S ( the atlantic paranormal society). Jednak nie działają, jak wiele innych grup, ponieważ oni na miejsce, które jest rzekomo nawiedzone przyjeżdżają z nastawieniem by obalić pewne schematy. Ludzie doszukują się nawiedzeń, przy najmniejszym stuknięciu, które w 80% da się wytłumaczyć. Oni na początku starają się wyjaśnić zdarzenie, a gdy nie potrafią tego zrobić, to zastanawiają się nad uznaniem miejsca za nawiedzone. Ode mnie 5/5 ! :)

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Kontakty z duchami. Odtajnione sprawy z archiwów T.A.P.S.. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl