Koty czyli historie z pewnego podwórka

Melania Kapelusz
Koty czyli historie z pewnego podwórka
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Zupełnie zwyczajne podwórko, na którym dzieją się rzeczy tak niezwykłe jak jego mieszkańcy. Bo czy to nie dziwne, gdy kot uczy się latać, albo gdy złota rybka nie chce spełnić trzech życzeń? Choć w kocim świecie, jak to w bajce, zdarzają się niesamowite historie, dzieci odnajdą w nich wiele znajomych sytuacji. Czasem najlepsi koledzy się kłócą i robią sobie przykrości. Wtedy na zgodę trzeba umieć wyciągnąć łapę, a niekiedy nawet powiedzieć „przepraszam” - co wcale nie jest łatwe. Ale niech nikt nie myśli, że będzie to opowieść poważna! Wręcz przeciwnie! Melania Kapelusz przedstawia kocie perypetie z werwą i humorem. Przy jej bajkach bawią się nie tylko dzieci!

Niepoważna bajka o całkiem poważnych sprawach, jak tożsamość, bliskość, przyjaźń, tolerancja, obawa czy poczucie osamotnienia. Bogate w szczegóły ilustracje pełne są niespodzianek dla spostrzegawczych i świetnie oddają charaktery kocich bohaterów!
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-61824-01-5, 9788361824015
Wydawnictwo: Bajka
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 76

Autor

Melania Kapelusz Melania Kapelusz
Urodzona w 1972 roku w Polsce (Kraków)
Tajemnicza autorka z Krakowa, choć tak naprawdę mieszka we Wrząsowicach pod Krakowem. Absolwentka prawa i studiów literacko-artystycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pisze bajki dla dzieci i każe je czytać dorosłym. Współpracuje z magazynem "Świ...

Pozostałe książki:

Kinga i jak ją rozgryźć Świerszczyk. Wielka księga Czarodziejskie słowa Mitologia. Przygody słowiańskich bogów Kinga...i co z niej wyrośnie?
Wszystkie książki Melania Kapelusz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Koty czyli historie z pewnego podwórka? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Koty czyli historie z pewnego podwórka. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl