Cytaty z książki "Kredziarz"

Dodaj nowy cytat
What shapes us is not always our achievements but our omissions. Not lies; simply the truths we don’t tell.
Prawdziwa przyjaźń jest bezwarunkowa. Prawdziwych przyjaciół się kocha i nienawidzi, ale są oni częścią nas w takim samym stopniu, jak my sami.
Niczego nie zakładaj. Podawaj wszystko w wątpliwość. Odrzucaj to, co wydaje się oczywiste.
Głupcy biegną tam, gdzie aniołom strach nogi wiąże
Nikt nigdy nie znalazł odpowiedzi na dnie butelki. Ale przecież nie o to chodzi. Do dna butelki dociera się po to, żeby zapomnieć jakie było pytanie.
Sen alkoholowy jest inny do trzeźwego. Czysta nieświadomość z dwiema kostkami lodu.
Niektóre sny, tak jak pewne sprawy w życiu, powinny przebiegać bez zakłóceń, aż do końca.
"Nikt nigdy nie znalazł odpowiedzi na dnie butelki. Ale przecież nie o to chodzi. Do dna butelki dociera się po to, żeby zapomnieć jakie było pytanie."
<nav class="pagy-bootstrap-nav pagination" role="navigation" aria-label="pager"><ul class="pagination"><li class="page-item prev disabled"><a href="#" class="page-link">&laquo;</a></li><li class="page-item active"><a href="/ksiazka/kredziarz/cytaty?strona=1" class="page-link" >1</a></li><li class="page-item"><a href="/ksiazka/kredziarz/cytaty?strona=2" class="page-link" rel="next" >2</a></li><li class="page-item"><a href="/ksiazka/kredziarz/cytaty?strona=3" class="page-link" >3</a></li><li class="page-item next"><a href="/ksiazka/kredziarz/cytaty?strona=2" class="page-link" rel="next" aria-label="next">&raquo;</a></li></ul></nav>
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl