Kronika dobrej zmiany

Roman Jacek Giertych
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Kronika dobrej zmiany
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Kronika dobrej zmiany - zbiór felietonów politycznych Romana Giertycha 27 listopada 2017 ukaże się zbiór najwyższej próby felietonów politycznych Romana Giertycha. Autor śmieszy i straszy, ukazując istotę przemian zachodzących w życiu społeczno-politycznym w Polsce. Kronika dobrej zmiany to przenikliwy, czasem gorzki, a czasem sarkastyczny raport z ostatnich dwóch lat rządów PiS. Satyryczny opis poczynań obozu władzy Roman Giertych przez ostatnie dwa lata z właściwą sobie inteligencją i poczuciem humoru relacjonował poczynania obozu dobrej zmiany. Bezlitośnie obnażając słabości i śmiesznostki rządzącej ekipy, ukazał prawdziwe intencje i cele przyświecające działaniom PiS. Przedstawiony subiektywny, ale całkowicie oparty na faktach obraz rzeczywistości nie tylko śmieszy, zmusza także do refleksji nad stanem demokracji w Polsce. Refleksyjne podsumowanie 2 lat dobrej zmiany Roman Giertych wciela się w rolę kronikarza i recenzenta dobrej zmiany. Były wicepremier, adwokat, człowiek sukcesu i autorytet dla wielu środowisk prawicowych nie ucieka od wartości. Walcząc z obłudą i bezideowością, definiuje nowoczesny patriotyzm, wskazując na powszechną potrzebę odwagi i zaangażowania. Książka Romana Giertycha w grudniu tego roku wstrząśnie odbiorcami bardziej niż oczekiwana rekonstrukcja rządu. Niektórych czytelników rozbawi do łez, innych trochę przestraszy, ale dla wszystkich zainteresowanych polityką będzie doskonałym prezentem gwiazdkowym.
Data wydania: 2017-11-27
ISBN: 978-83-949561-0-3, 9788394956103
Wydawnictwo: Eco Redonum
Kategoria: Polityka
Stron: 240

Autor

Roman Jacek Giertych Roman Jacek Giertych
Urodzony 27 lutego 1971 roku w Polsce (Śrem)
Roman Jacek Giertych – polski polityk i prawnik, adwokat. W latach 2001–2007 poseł na Sejm IV i V kadencji, w latach 2006–2007 wiceprezes Rady Ministrów i minister edukacji narodowej w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego, były...

Pozostałe książki:

Możemy wygrać Polskę! : wybór felietonów z Radia Maryja 1997-1999 Lot orła Kariera prokuratora Żółcia
Wszystkie książki Roman Jacek Giertych

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Kronika dobrej zmiany? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@saskia9
2022-01-18
7 /10
Przeczytane Z historią w tle🕰️ Domowa biblioteczka🏡

Cytaty z książki

O nie! Książka Kronika dobrej zmiany. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl