Krople miłości

autor: Anna Kessler
Krople miłości
5.0
Ocena 5.0 na 5 możliwych
Na podstawie 1 ocen kanapowiczów
Książka jest historią mojego przyjaciela. Mężczyzny, którego poznałam pracują...
Książka jest historią mojego przyjaciela. Mężczyzny, którego poznałam pracując w Berlinie jako psycholog zachowań klinicznych. Po zapoznaniu się już z kilkoma pierwszymi stronami może się ona Wam wydać dziwna, wręcz brudna. To historia kobiet tak mocno dotkniętych uzależnieniem afektywnym, że nig...
Pełny opis
Data wydania: 2014
ISBN: 9788389487360
Wydawnictwo: Attyka
Napisz swoją opinię

Opinie

JA
@jacekzkrakowa 2014-10-28
Harry Potter też był ZAWSZE w notowaniach wysoko. To nie oznacza, że po książce można się dużo spodziewać, ale faktycznie opis jest zachęcający. Też mnie ciekawi jaki to thriller.
MO
@Moro 2014-10-28
Kurcze... książka na data premiery jest druga. Nie wiem czy Poter kiedyś zajął miejsce przed najpopularniejszymi grami. Ciekawe jaki to triller.
GU
@gutgut 2014-10-28
ale dupeczka 5na5. Ciekawe jak się będzie czytało, faktycznie opis fajny.
@pawelkiielbus
@pawelkiielbus 2014-11-13
Książka godna uwagi bardzo fajnie opisana naprawdę polecam.
@damianwysocki
@damianwysocki 2014-12-16
Trzeba przyznać, że okładka jest bardzo odważna.
LE
@Lesbi 2014-10-20
Oj oj. Co to? ;)
Krople miłości

Książka jest historią mojego przyjaciela. Mężczyzny, którego poznałam pracując w Berlinie jako psycholog zachowań klinicznych. Po zapoznaniu się już z kilkoma pierwszymi stronami może się ona Wam wydać dziwna, wręcz brudna. To historia kobiet tak mocno dotkniętych uzależnieniem afektywnym, że nigdy wcześniej w mojej karierze nie spotkałam się z czymś podobnym. Wszystkie one były związane z jednym mężczyzną. Poświęciłam naprawdę wiele czasu i energii, aby go odnaleźć. Tę książkę pisałam używając jego języka. Wszelkie najbardziej bulwersujące treści, opisy wykraczające poza granice dobrego smaku, to wszystko zostało opisane przez niego. W rozmowach otwarcie zapewniał, że torturuje tylko Niemki, Dunki lub Szwedki. Były to zawsze kobiety pochodzące z najlepszych środowisk. Jego partnerka, z którą współtworzyłam epilog, powiedziała kiedyś, że Francuzom smakuje najlepiej niemiecki ból. „Niemcy to burdel Europy, Niemki to kochają” – podsumowała. Mnie też próbował uwieść. Tych kilka spotkań było dla niego zabawą i próbą odarcia kobiety z jej profesjonalizmu. Wizja pani psycholog, która nie może się oprzeć pacjentowi, jest fantazją wielu z nich. Ale ja wiedziałam, jak wygląda jego świat. Nazywam go swoim przyjacielem, bo jeżeli miałabym prawo oczekiwać od Czytelnika chociaż jednej rzeczy, to byłoby to głębokie przekonanie, że po przeczytaniu tej książki nie będzie nikogo oceniać. Ani jego, ani również żadnej z nich.

Współtworzący tą stronę
puchar
LE
@Lesbi pierwsza opinia