Krótka powieść o uczuciach

Bartłomiej Łaskawiec
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Krótka powieść o uczuciach
Książka Krótka powieść o uczuciach
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Niezwykła historia o zwyczajnym nastolatku, który wchodząc w dorosłe życie, ściera się z rozmaitymi przeszkodami. Walczy z nałogami, problemami w rodzinie, szkole. Pewnego dnia zauważa uroczą szatynkę. Jego dotychczasowe istnienie nabiera nowego sensu.
Data wydania: 2019-07-10
ISBN: 978-83-8189-071-7, 9788381890717
Wydawnictwo: Ridero
Stron: 218
dodana przez: Bartek173

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

"Życie to jedna wielka ćpalnia"

Krótka powieść o uczuciach to książka, która zasługuje na uwagę. O czym opowiada? Co przekazuje czytelnikowi? Jest to historia o nastolatku, a w zasadzie o całej grupie młodych ludzi i ich uczuciach, których doznają podczas obierania własnej ścieżki życiowej. Miłość, gniew, flustracja, bezradność, przyjaźń, smutek, to tylko niektóre z nich. Dzieło porusza takie tematy jak: narkomania, nadużywanie alkoholu, zatracenie, przestępczość, rozpadanie się związków oraz przemianie człowieka. Książka jest pierwszym utworem tego autora, dlatego może nie posiadać cech bestsellera i zawierać nieliczne... czytaj dalej »

Moja opinia o książce

Opinie
@Bartek173
2019-07-14
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}