Recenzje książki "Krwawy szlak"

Dodaj swoją recenzję

Krwawy szlak

@Black_Vampire @Black_Vampire · 2014-10-06 13:20:20

Saba i Lugh to nieodłączna para bliźniaków, tworząca nierozerwalną całość, kiedy są razem. Tak widzi to Saba. Tylko przy nim czuje się bezpiecznie i tylko z nim najchętniej spędzałaby czas. Jednak wystarczy tylko jeden dzień, żeby całe jej życie nieodwracalnie się zmieniło. Porwanie brata skutkuje zmianą jej samej, jednak do tego potrzeba długiej d... czytaj dalej »

Dla młodzieży... i nie tylko

KS
@ksiegol · 2014-08-28 08:22:21

Na pierwszy rzut oka jest to typowa książka z gatunku młodzieżowej postapokalipsy. Główna bohaterka to 18 letnia Saba, której brat bliźniak zostaje porwany a ojciec zabity. Dziewczyna wyrusza w podróż celem odnalezienia bliźniaka. Podróżując po bliżej niesprecyzowanej zniszczonej (czym nie do końca wiadomo) krainie poznaje świat pełen przeciwności ... czytaj dalej »

Krwawy szlak

@malaM @malaM · 2014-07-13 14:07:01

Krwawy szlak zaintrygował mnie już samym tytułem i interesującą okładką, a krótki opis fabuły przekonał mnie, że książka ma spore szanse trafić w mój gust. Niestety się przeliczyłam, bo to co dostałam nie tylko było poniżeń oczekiwań, ale w dodatku pisane w stylu, który absolutnie mnie do siebie nie przekonał. Jak wspomniałam, fabuła na pozór wyd... czytaj dalej »

Wyprawa w nieznane...

@Betsy @Betsy · 2014-07-09 09:40:00

W literaturze młodzieżowej od dłuższego czasu nic ciekawego się nie dzieje. Czasem jakaś powieść wybije się ponad inne, ale po pewnym czasie i o niej łatwo zapomnieć. Wydawać by się mogło, że już nic nie będzie w stanie nas pozytywnie zaskoczyć. A jednak miałam okazję przekonać się na własnej skórze, że taka sytuacja może mieć miejsce. „Krwawy s... czytaj dalej »

Krwawy szlak

@grejfrutoowa @grejfrutoowa · 2014-06-18 17:17:07

Moira Yound urodziła się w Kanadzie. Obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii. W 2014 roku w Polsce ukazała się jej debiutancka książka „Krwawy szlak”. Jest to pierwsza część serii „Kroniki czerwonej pustyni”. Książkę wydał Egmont. Saba mieszka z ojcem, bratem bliźniakiem i młodszą siostrą nad Srebrnym Jeziorem. Ojciec czyta w gwiazdach. Dla jej brata, ... czytaj dalej »

krwawy szlak

@zaczytanamoni @zaczytanamoni · 2014-06-01 20:02:16

„Kroniki Czerwonej Pustyni- Krwawy Szlak” to powieść dystopijna, gatunek ten cieszy się ostatnio ogromnym zainteresowaniem. Saba wraz z bratem bliźniakiem Lugh, dziewięcioletnią siostrą Emmi i ojcem żyją samotnie nad Srebrnym Jeziorem. Tereny są jałowe i suche jednak rodzina wiedzie spokojne życie. Wszystko się zmienia w dniu, kiedy czterej jeźdźcy... czytaj dalej »

Krwawy szlak

@Paulaaaa @Paulaaaa · 2014-05-20 10:41:01

By uciec, będzie musiała walczyć. By przeżyć, będzie musiała wygrać. Moira Young to istny człowiek renesansu. Aktorka, tancerka, śpiewaczka operowa, ale też autorka. Pochodzi z Kanady a na nasz polski rynek wydawniczy właśnie weszła jej pierwsza książka – Krwawy szlak – tom pierwszy cyklu Kroniki czerwonej pustyni. Skusiłam się na nią z dwóch niez... czytaj dalej »

Anioł śmierci i krwawy szlak

@Gumciobook @Gumciobook · 2014-05-19 20:39:56

"Nie jestem wojowniczką taka jak ty, im szybciej przegram, tym szybciej będzie po wszystkim. Chcesz umrzeć? Chce być wolna" Życie Saby staje do góry nogami, gdy czterej tajemniczy jeźdźcy porywają jej brata bliźniaka, Lugh. Dziewczyna zdążyła mu tylko obiecać, że go odnajdzie. Wraz z znienawidzoną przez siebie młodszą siostrą- Emmi, którą obwinia... czytaj dalej »

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się