Krzysztof Skubiszewski - dyplomata i mąż stanu

Krzysztof Skubiszewski - dyplomata i mąż stanu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Pierwszą część [książki] stanowią teksty najbliższych współpracowników Krzysztofa Skubiszewskiego z okresu kierowania przezeń Ministerstwem Spraw Zagranicznych […]. Niektóre z nich mają charakter bardziej biograficzny czy wręcz osobisty i ukazują Ministra z perspektywy codziennej pracy, Jego kontaktów z otoczeniem. Zawierają anegdoty ukazujące zarówno profesorskie i ciepłe zarazem słabostki Ministra, jak i jego legendarne, niezrównane poczucie humoru. […] Na kolejną część niniejszej książki składają się teksty, wystąpienia i komentarze Profesora Krzysztofa Skubiszewskiego z okresu przed objęciem przezeń stanowiska ministra spraw zagranicznych i po jego opuszczeniu. […] Pracę uzupełnia aneks, który zawiera ważne informacje o zmianach zachodzących w naszej dyplomacji w czasie, gdy u jej steru stał Profesor Krzysztof Skubiszewski, a także kalendarium najważniejszych wydarzeń w tym okresie.
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-62453-03-0, 9788362453030
Wydawnictwo: PISM
Stron: 608

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Krzysztof Skubiszewski - dyplomata i mąż stanu? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Krzysztof Skubiszewski - dyplomata i mąż stanu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2025 nakanapie.pl