Książę i aktorka

Eliza Redgold
4 /10
Ocena 4 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książę i aktorka
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
4 /10
Ocena 4 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Książę Darius Carlyle nie chce, by jego kuzyn poślubił aktorkę, ponieważ taki mezalians byłby długo komentowany w towarzystwie. Poza tym uważa, że każda aktorka to cyniczna łowczyni tytułów. By udowodnić tę tezę, zamierza przekonać do małżeństwa Calistę Fairmont, gwiazdę londyńskich teatrów, która często publicznie ogłasza, że nigdy w życiu nie poślubiłaby arystokraty. Jeżeli w ciągu miesiąca uda mu się namówić ją na ślub, kuzyn będzie musiał zerwać ze swoją narzeczoną. Już pierwsze spotkanie z Calistą uświadamia księciu, że chyba zbyt pochopnie zaproponował kuzynowi ten zakład.  
Tytuł oryginalny: Playing the Duke's Mistress
Data wydania: 2019-08-01
ISBN: 978-83-276-4338-4, 9788327643384
Wydawnictwo: Harper Collins Polska
Seria: Harlequin Romans Historyczny
Stron: 272
dodana przez: Mirko

Autor

Pozostałe książki:

Książę i aktorka Niepisane zasady Niezależna panna Violet Portret lady Catherine
Wszystkie książki Eliza Redgold

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Książę i aktorka? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Jagrys
2019-10-30
4 /10
Przeczytane ebook

Okładka - rewelacyjna, z tych wabiąco-obiecujących. Nic, tylko się napawać. Jednakowoż wnętrze tej prostej alkowy, mimo że gustowne, jest też z lekka zaniedbane. W oczy biją koty słów, którym brakuje liter a po kątach szeleści angielska kalka. Jednakże - co chcę podkreślić i oddaję na plus - jest o wiele lepiej niż bywało dotychczas. To drugi z kolei romans HCP, przy którym nie ziałam ogniem i nie plułam jadem. Tak trzymać i oby było już tylko lepiej. Romans jako romans jest taki pół na pół. Początek prezentuje się całkiem przyzwoicie i stwarza nadzieje, później jednakże się sypie i bliżej mu już do rozdyźdanej cukrowej papki. Wciąż zjadliwej ale jakiejś takiej nie bardzo. Autorka udanie spiętrzyła kolejne wątki tylko po to, by zamienić je w przygarść wiórów i puścić z wiatrem. Mam o to do Redgold ździebko pretensji.
Tą dziwną woltą sprawiła, że skądinąd sympatyczna powiastka znacznie straciła na walorach. Nieładnie. Uznajmy roboczo, że ta pozycja HRH stanowi wdzięczną ozdobę półki "może być". Owszem, wygląda że ojej, ale nic ponad to.

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Książę i aktorka. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat