Łaska jest silniejsza

Kyle Idleman
Łaska jest silniejsza
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Nim dotrzesz do końca tej książki, zobaczysz łaskę w całkiem inny sposób niż dotychczas – na nowo przyjrzysz się kochającemu Bogu. Daj się przekonać!" – Max Lucado, autor książek GRACE i In the Grip of Grace. Żaden grzech nie jest tak wielki, żadne zgorzknienie tak głębokie, aby łaska Boża nie mogła odmienić ludzkiego serca i napisać naszej historii na nowo. A jednak tak ciężko nam ją zrozumieć. To nie ma sensu. To niesprawiedliwe. Nie da się odkupić tego, co zrobiłem. Nie ma chyba nic równie trudnego do wyjaśnienia jak Boża łaska. Najlepszym sposobem – prawdopodobnie jedynym – aby ją pojąć, jest doświadczenie jej. W książce Łaska jest silniejsza autor, pastor Kyle Idleman, prowadzi nas ku odkryciu świadomości, że łaska jest większa i silniejsza niż nasze błędy, porażki, pragnienia zemsty czy sytuacja pozornie bez wyjścia. Poprzez wspaniałe historie osób, które doświadczyły łaski, ta książka pomoże ci pojąć, czym ona właściwie jest. Nawet jeśli chrześcijanie w twoim otoczeniu nie potrafią jej okazywać. "Łaska to mój ulubiony temat, a Kyle Idleman w swojej najnowszej książce porusza go w całkiem inny sposób niż dotychczas, okraszając go wciągającymi historiami i spostrzeżeniami. Nie ma nic większego i wspanialszego niż łaska. Ciesz sie nią, żyj w niej i dziel się nią!" - Lee Strobel, nagradzany autor książki The case for Grace;.
Data wydania: 2017
ISBN: 978-83-65553-47-8, 9788365553478
Wydawnictwo: Szaron
Kategoria: Religia i Teologia
Stron: 208

Autor

Kyle Idleman Kyle Idleman Kyle Idleman jest nauczycielem Słowa Bożego w Southeast Christian Church in Luisville, w stanie Kentucky, czwartym pod względem wielkości kościele w stanach Zjednoczonych. Jest autorem Praying for Your Prodigal i zdobywcą nagrody za bestseller Not a...

Pozostałe książki:

Koniec Mnie Zasada Aha. Przebudzenie. Szczerość. Działanie Więcej niż fan. O naśladowaniu Chrystusa. Nie poddawaj się
Wszystkie książki Kyle Idleman

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Łaska jest silniejsza nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Łaska jest silniejsza. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl