Nie poddawaj się

Kyle Idleman
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Nie poddawaj się
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Wiara, która daje ci siłę. by nie porzucić nadziei i odwagę, by iść naprzód.

Rodzic nieposłusznego dziecka. Małżeństwo, które jest zagrożone rozstaniem. Mężczyzna, który stracił pracę. Kobieta tonąca w długach. Pacjent, który słyszy złą diagnozę. Student, który nie może liczyć na równe traktowanie. Ludzie, których życie wisi na włosku, którzy tracą wiarę i siły. Co wszystkie te osoby potrzebują usłyszeć?

NIE PODDAWAJ SIĘ

Życie to pole minowe. Jest przepełnione wyzwaniami, które negatywnie odbijają się na naszej odwadze, przekonaniach, a nawet na naszej wierze. Jednak Bóg szepcze do ucha zmęczonych: Nie poddawaj się. Czerpiąc z inspirujących historii biblijnych i świadectw wytrwałości z pierwszej ręki, bestsellerowy autor - pastor Kyle Idleman, zachęca czytelników, by zrzucili swoje troski na Boga i zaufali Jego miłości i wyczuciu czasu, modlili się o cierpliwość i siłę oraz szukali wsparcia w Bożej rodzinie.
Data wydania: 2020-02-13
ISBN: 978-83-66494-11-4, 9788366494114
Wydawnictwo: Szaron
Stron: 240
dodana przez: jatymyoni

Autor

Kyle Idleman Kyle Idleman Kyle Idleman jest nauczycielem Słowa Bożego w Southeast Christian Church in Luisville, w stanie Kentucky, czwartym pod względem wielkości kościele w stanach Zjednoczonych. Jest autorem Praying for Your Prodigal i zdobywcą nagrody za bestseller Not a...

Pozostałe książki:

Łaska jest silniejsza Koniec Mnie Zasada Aha. Przebudzenie. Szczerość. Działanie Więcej niż fan. O naśladowaniu Chrystusa.
Wszystkie książki Kyle Idleman

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

A co jeśli desperacja to łaska w przebraniu?

3.02.2022

UWIERZ (ALE NIE W SIEBIE) To zupełnie normalne, że przechodzimy przez trudniejsze okresy w naszym życiu. Zwłaszcza aura jesienno-zimowa temu sprzyja, więc nie czuję się wyjątkiem, w tym, że miałem ostatnio „słabsze” dni. Dobrze się złożyło, że towarzyszyła mi w tym czasie książka „Nie poddawaj się” Kyle’a Idlemana (nie bardzo wierzę w przypadki... Recenzja książki Nie poddawaj się

@atypowy@atypowy × 9

Moja opinia o książce

Opinie

@atypowy
2022-02-03
9 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Nie poddawaj się. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl