Lean dla bystrzaków, wydanie 2

Natalie J. Sayer, Bruce Williams
Lean dla bystrzaków, wydanie 2
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Niech lean będzie z Tobą! Lean jest nowoczesną metodą, dzięki której twoja firma będzie mogła intensywnie działać na rynku, rozwijać się i osiągać zyski. Firmy lean wymagają mniejszego wysiłku pracowników, mniejszej ilości materiału do wytworzenia produktów i usług, mniejszej ilości czasu do ich opracowania oraz mniej energii i przestrzeni do ich wyprodukowania. Przedsiębiorstwa lean potrafią lepiej odpowiadać na zapotrzebowanie klientów, a ponadto osiągają lepszą jakość produktów i usług w możliwie najbardziej wydajny i ekonomiczny sposób. Ten praktyczny przewodnik jest pełen najnowszych, nowoczesnych narzędzi, rad i informacji. Pokaże ci, jak zastosować sprawdzoną filozofię i techniki lean, aby wyeliminować straty i zmaksymalizować skuteczność twoich zasobów. – Wszystko o lean – poznaj logikę lean, zasady, terminologię i żargon. – Władza w ręce ludzi – poznaj często pomijany aspekt szacunku dla ludzi, by móc uwzględnić czynnik ludzki w zmianach. – Płyń z prądem – zrozum, jak tworzona jest wartość i jak jest przekazywana klientowi. – Chwyć za narzędzia – poznaj łatwe do zastosowania narzędzia lean związane z klientem, strumieniem wartości, przepływem, ciągnięciem, doskonałością i zarządzaniem. –To świat lean! – przyjrzyj się wielu aspektom przedsiębiorstwa lean, w tym zarządzaniu produktami i projektowaniu produktów do procesów produkcyjnych, a także organizacji jakości. „Podkreślając zasady lean i naciskając na transformację kulturową, Sayer i Williams dają czytelnikowi możliwość stworzenia trwałej kultury stałego doskonalenia się” – Robert Miller, prezes Shingo Prize for Operational Excellence. Natalie J. Sayer – ma ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia w środowisku międzynarodowym we wdrażaniu i konsultowaniu metod ciągłego doskonalenia się. Bruce Williams piastuje stanowisko starszego wiceprezesa ds. programów strategicznych w firmie Software AG, która jest globalnym liderem doskonalenia procesów biznesowych.
Data wydania: 2019
ISBN: 978-83-283-5738-9, 9788328357389
Wydawnictwo: Helion
Stron: 360

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Lean dla bystrzaków, wydanie 2? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Lean dla bystrzaków, wydanie 2. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl