Linux : komendy i polecenia : podręczna pomoc dla użytkowników Linuxa

Łukasz Sosna
Linux : komendy i polecenia : podręczna pomoc dla użytkowników Linuxa
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Pierwszy kontakt z Linuksem może być dla użytkownika Windows lekkim szokiem -- bardziej skomplikowana procedura instalacyjna, zupełnie inne zasady korzystania z wielu funkcji i mnogość możliwości konfiguracji to najczęstsze źródła problemów. Jednak największe kłopoty sprawia praca z poleceniami i komendami. Jeśli chcesz mieć zawsze pod ręką przydatną ściągę,
sięgnij po książkę "Linux. Komendy i polecenia". Znajdziesz w niej informacje o zastosowaniu i składni poleceń systemowych. Nauczysz się korzystać z konsoli tekstowej, poznasz polecenia pozwalające na zarządzanie systemem plików, administrowanie systemem i zarządzanie kontami użytkowników i dowiesz się, jakich parametrów wymagają poszczególne komendy. Szybko znajdziesz wszystkie potrzebne Ci wiadomości.
ISBN: 978-83-7361-480-2, 9788373614802
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Linux : komendy i polecenia : podręczna pomoc dla użytkowników Linuxa? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Linux : komendy i polecenia : podręczna pomoc dla użytkowników Linuxa. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl