Listy na pustyni czyli o Wielkim Poście i Triduum Paschalnym dla dzieci (i nie tylko)

Dominika Stadnicka-Strzembosz
Listy na pustyni czyli o Wielkim Poście i Triduum Paschalnym dla dzieci (i nie tylko)
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Czy dostajecie czasami listy? A od Pana Boga? Ależ tak, każdy je przecież dostaje. Może tylko nie każdy czyta? Te listy nazywają się Pismo Święte. Wiecie, że są też do Was? Jest ich tak dużo, że na pewno nie da się ich przeczytać przez jeden dzień. Przez dwa także nie. Nawet nie przez czterdzieści! Chociaż… czterdzieści to jest w języku biblijnym akurat tyle, ile wystarczy, żeby stało się coś ważnego. A co jest ważnego przed nami? Nasza droga do nieba Wielki Post to czas, który tę drogę ma nam przypomnieć. Jak się tam idzie i którędy? To oczywiście najlepiej wie Pan Bóg. Chcielibyście też wiedzieć? Nic prostszego, wystarczy zacząć odbierać i czytać Jego listy. Codziennie jeden. Od Środy Popielcowej aż do Wigilii Paschalnej sporo się ich uzbiera. Ile dokładnie? Sami możecie łatwo policzyć. Z pewnością tyle, że wystarczy na dobry początek. Wewnątrz dołączono znaczki do samodzielnego przyklejania na każdy kolejny list do Pana Boga.
Data wydania: 2019
ISBN: 978-83-8101-273-7, 9788381012737
Wydawnictwo: Diecezjalne Sandomierz
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 122

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Listy na pustyni czyli o Wielkim Poście i Triduum Paschalnym dla dzieci (i nie tylko) aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Listy na pustyni czyli o Wielkim Poście i Triduum Paschalnym dla dzieci (i nie tylko). czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl