Recenzje książki "Łza"

Dodaj swoją recenzję

Łza

@zaczytanamoni @zaczytanamoni · 2014-09-22 22:07:36

Eureka nie może się otrząsnąć po śmierci matki. Popada w apatie, nie jest wstanie odnaleźć szczęścia. Pomimo, że posiada wsparcie ojca i macochy, nie umie tego docenić. Jej cały świat, którym była matka legł w gruzach. W testamencie otrzymuję medalion, kamień gromu i księgę, której nie potrafi przeczytać. Przedmioty bardzo tajemnice i na pozór niew... czytaj dalej »

Z łez ocieraj cudze oczy, twoje niech pozostaną suche!

@tala86 @tala86 · 2014-04-21 21:22:54

Łzy spełniają ważną funkcję w organizmie człowieka. Odpowiadają, bowiem za nawilżanie, oczyszczanie i osłonę rogówkę oka przed bakteriami z zewnątrz. Oprócz tego, często są także sposobem na wyrażenie silnych emocji: szczęścia, bólu po stracie kogoś bliskiego, wzruszenia, bólu i tym podobnych. Co więc by się stało, gdyby zakazano nam płakać? Ba! Ni... czytaj dalej »

Nigdy, przenigdy nie płacz

@Gumciobook @Gumciobook · 2014-02-06 16:03:51

Eureka straciła matkę, gdy wielka fala zalała most. Od tamtej chwili nie może poradzić sobie z życiem. Ma myśli samobójcze, nie dogaduje się z ojcem, znajomi uważają ją za dziwaczkę. Mieszkając w małym miasteczku gdzie każdy zna każdego, ma tylko dwie osoby, z którymi może naprawdę porozmawiać- jej przyjaciółka Cat i stary znajomy, na którym może ... czytaj dalej »

Wszystko może się zmienić wraz z ostatnim słowem

@agatrzes @agatrzes · 2013-12-27 12:42:14

Lauren Kate jest amerykańską autorką fantastyki, której książki zdobywają szczyty listy bestsellerów New York Times. Mnie autorka oczarowała serią „Upadli”, dlatego kiedy w ofercie Wydawnictwa Galeria Książki pojawiła się „Łza” nie mogłam pozostać wobec niej obojętna. Sięgając po powieść wiedziałam, że to spotkanie z twórczością pisarki będzie inn... czytaj dalej »

Nigdy nie płacz

· 2013-12-15 10:03:01

Lauren Kate jest amerykańską pisarką, znaną głównie z serii "Upadli". Nie miałam z nią wcześniej do czynienia a jedyne co mnie skłoniło do przeczytania "Łzy" to okładka książki. Uwielbiam wszelkie odcienie fioletu czy błękitu, więc ta powieść automatycznie zwróciła na siebie moją uwagę. Tak, wiem, że nie powinno oceniać się książki po okładce, ale ... czytaj dalej »

Łza, która zmienia oblicze świata...

@Ruczek @Ruczek · 2013-11-18 14:34:12

Lauren Kate zapewne większość z Was kojarzy dzięki cyklowi "Upadli". Ja sama, dzięki niemu zdecydowałam się sięgnąć po jej najnowszą powieść, będącą rozpoczęciem nowego cyklu o tym samym tytule - "Łza". Muszę przyznać, że miałam pewne wymagania co do tej książki. Czy zostały spełnione? Przekonajcie się... "Kiedy biegała, nie myślała. Jej umysł ocz... czytaj dalej »

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się