Mądrość zwycięzców. Część druga

Jim Stovall
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Mądrość zwycięzców. Część druga
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Ucząc się, zmieniasz swoje życie. Ucząc kogoś, zmieniasz jego życie. Ale gdy uczysz kogoś, jak uczyć, zmieniasz cały świat. Prasowe i internetowe felietony Jima Stovalla, publikowane już drugą dekadę pod wspólnym tytułem "Mądrość zwycięzców", są czytane i analizowane na całym świecie. Ich pierwszy książkowy wybór ukazał się po niezwykłym sukcesie powieści Stovalla "Bezcenny dar" i tuż po jej filmowej adaptacji, wyprodukowanej przez wytwórnię 20th Century Fox. W polskim przekładzie tom "Mądrość zwycięzców. Umysł wart miliony" wydany został przez Studio EMKA w 2017 roku. Obecnie – dzięki książce zawierającej nowy zbiór felietonów Stovalla – dowcip, wiedza i doświadczenie tego Autora, warte miliony dolarów, ponownie stają się dostępne także dla polskich czytelników. "Mądrość zwycięzców. Część druga" to niepowtarzalne połączenie praktycznych wskazówek z duchową mądrością. Skomponowaną z krótkich tekstów, kolejną bestsellerową książkę Stovalla, skłaniającą do autorefleksji, można poznawać stopniowo, smakując jej treści i poddając się rosnącej sile ich oddziaływania.  
Data wydania: 2019-10-10
ISBN: 978-83-66142-09-1, 9788366142091
Wydawnictwo: Studio Emka
Kategorie: Psychologia, Poradniki
Stron: 148
dodana przez: Mirko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Mądrość zwycięzców. Część druga nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@Mirka
2020-05-30
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Książka napisana bardzo łatwym w odbiorze, zrozumiałym i lekkim językiem. Jej poszczególne zagadnienia skłaniają do przeanalizowania własnego postępowania, by dostrzec, co wymaga w nim zmiany. Autor uświadamia co jest ważne nie tylko na drodze do sukcesu ale też w rozwoju duchowym. Wielokrotnie podkreśla, że te dwie ścieżki powinny biec równolegle do siebie, by utrzymać wewnętrzną równowagę. Zaznacza też, że posiadanie pieniędzy to nie wszystko. Większość ludzi postrzega swoje życie poprzez właśnie aspekt materialny. Jednak same pieniądze nie zapewnią nam szczęścia. One są tylko celem do tego, byśmy mogli zrealizować swoje marzenia. Tymczasem najczęściej większość ludzi wciąż gromadzi wokół siebie zbyt dużo rzeczy, które są im zbędne. Autor nie widzi w tym nic złego o ile „rzeczy nie posiadają nas“. Wiarygodności dodają jego osobiste doświadczenia. Często przytacza różne epizody ze swojego życia, wypowiedzi swoich mentorów i nauczycieli,których mądre wskazówki i spostrzeżenia stanowią esencję tego, co Jim robi dzisiaj.

Recenzja w całości na moim blogu: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2020/05/589-madrosc-zwyciezcow-cz-ii.html

{}× 2 | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Mądrość zwycięzców. Część druga. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe