Magiczny lampion. Opowiadania które możesz czytać dziecku,by odnalazło w sobie spokój, pewność siebie i rozbudziło swą kreatywność

Somerville Louisa, Joyce Dunbar, Kate Petty
Magiczny lampion. Opowiadania które możesz czytać dziecku,by odnalazło w sobie spokój, pewność siebie i rozbudziło swą kreatywność
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Budda na dobranoc to dwadzieścia, pełnych pozytywnej energii opowiadań inspirowanych oryginalnymi opowieściami Buddy. Książka w ciekawy sposób przybliża również świat tradycji buddyjskiej. Ponadto zawiera szereg cennych porad dla rodziców oraz wskazówki, jak wprowadzić dziecko w tajniki medytacji. Zebrane bajki to fascynujące historie, które nie tylko rozpalą wyobraźnię dziecka i zabiorą je w magiczną podróż pełną niezwykłych przygód, ale także zachęcą do wizualizowania własnych wersji zdarzeń. Zapewni to dziecku spokój, rozwinie jego kreatywność, wzmocni poczucie własnej wartości i nauczy współczucia dla innych. Wspaniałe ilustracje umieszczone na początku każdego opowiadania pomogą wczuć się w daną historię. Natomiast na końcu każdej opowieści znajdziemy mądrość Buddy – inspirację do ciekawej dyskusji.
Opowiadania czytane przed snem mają również wiele innych korzyści:
Pomogą dziecku wyciszyć się i zapewnią mu spokojny sen.
Zacieśnią szczególną więź między rodzicem a dzieckiem.
Nauczą dziecko empatii i okazywania współczucia innym.
Rozbudzą wyobraźnię i rozwiną w dziecku twórcze myślenie.
Zwiększą jego poczucie własnej wartości.
Zachęcą dziecko do wybrania właściwej drogi życiowej.
Rozwiną poczucie szczęścia i spokoju.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-80-7370-166-6, 9788073701666
Wydawnictwo: Synergie Publishing SE

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Magiczny lampion. Opowiadania które możesz czytać dziecku,by odnalazło w sobie spokój, pewność siebie i rozbudziło swą kreatywność? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Magiczny lampion. Opowiadania które możesz czytać dziecku,by odnalazło w sobie spokój, pewność siebie i rozbudziło swą kreatywność. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl