Mamoko 3000

Daniel Mizieliński
8.8 /10
Ocena 8.8 na 10 możliwych
Na podstawie 5 ocen kanapowiczów
Mamoko 3000
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.8 /10
Ocena 8.8 na 10 możliwych
Na podstawie 5 ocen kanapowiczów

Opis

Trzeci tom bestsellerowej serii o miasteczku Mamoko. Tym razem pełna szczegółów obrazkowa opowieść przenosi nas w przyszłość. Jest rok 3000. Miasteczko Mamoko roi się od przybyszów z dalekich planet, robotów i latających pojazdów. Przenieś się w przyszłość i zobacz, co przydarzyło się jego mieszkańcom. Sprawdź, kogo ściga Wiktor Specjalny, a kogo ? Robo-Max. Przekonaj się, nad czym pracuje Telesfor Śrubka i co planuje Wincenty Orbit. Czy wiesz, kto miał powietrzną stłuczkę i kto da dziś wielki koncert? Szukaj kolejnych bohaterów i odkrywaj ich przygody. Spróbuj znaleźć wszystkie jabłka i ukryte przedmioty. Każda rozkładówka książki jest kosmicznie narysowaną panoramą fragmentu tytułowego miasteczka. Razem tworzą obraz jednego dnia z życia Mamoko i jego sympatycznych mieszkańców. Uważne dziecięce oko odnajdzie tu kilkadziesiąt równolegle poprowadzonych historii, opowiedzianych wyłącznie za pomocą rysunków. Pełne najrozmaitszych szczegółów ilustracje można oglądać godzinami, śledząc przygody poszczególnych bohaterów, oglądając zakamarki miasteczka i wyszukując ukryte przedmioty. Polecamy również pozostałe tomy serii ? ?Miasteczko Mamoko? i ?Dawno temu w Mamoko?, oraz książki ?Mam oko na liczby? i ?Mam oko na litery?. Aleksandra i Daniel Mizielińscy ? graficy, twórcy książek i stron internetowych. Art dyrektorzy studia dizajnerskiego www.hipopotamstudio.pl. Autorzy wielu książek, m.in. ?Miasteczko Mamoko?, ?D.O.M.E.K.?, ?Co z Ciebie wyrośnie??, ?Mapy?, ilustratorzy książek ?D.E.S.I.G.N.? i ?S.Z.T.U.K.A.?. Laureaci wielu nagród i wyróżnień przyznawanych za projekty książkowe i internetowe, w tym prestiżowego międzynarodowego wyróżnienia BolognaRagazzi Award 2010 za książkę ?Co z Ciebie wyrośnie??.
Data wydania: 2012
ISBN: 978-83-63696-04-7, 9788363696047
Wydawnictwo: Dwie Siostry
Stron: 14

Autor

Daniel Mizieliński Daniel Mizieliński Założyciele Hipopotam Studio. Małżeństwo i duet grafików, autorzy znanych na całym świecie książek dla dzieci. Twórcy czcionek (fontów), aplikacji i stron internetowych. Absolwenci Wydziału Grafiki ASP w Warszawie.

Pozostałe książki:

Mamoko 3000 Miasteczko Mamoko MAPY. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata Pod ziemią, pod wodą Kto kogo zjada Którędy do Yellowstone? Pora na potwora Wilki. Historie prawdziwe Ale patent! Co z Ciebie wyrośnie? D.E.S.I.G.N.* Domowy elementarz sprzętów i gratów niecodziennych D.O.M.E.K.* Doskonałe okazy małych i efektownych konstrukcji Daj gryza Jeden dzień Mam oko na litery Dawno temu w Mamoko Mapy S.Z.T.U.K.A.* Szalenie Zajmujące Twory Utalentowanych i Krnąbrnych Artystów Let's Go Monsters M.U.Z.Y.K.A. MAPY, których nie masz. Zestaw 24 map uzupełniających wydanie podstawowe MAPY. Edycja fioletowa Mam oko na litery Mam oko na miasteczko Mapownik Parki narodowe. Podróże z Ulą i Kubą Podwodnik Podziemnik Tu jesteśmy Wielka podróż dziadka Eustachego Zjedz to sam
Wszystkie książki Daniel Mizieliński

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Fascynująca podróż do przyszłości

3.12.2012

Ze średniowiecznego Miasteczka Mamoko przenosimy się do przyszłości. Zupełnie jakby wehikuł czasu zabrał nas do roku 3000. Czy tak będzie wyglądało wtedy życie? Dzieciom trudno zrozumieć pojęcie: rok 3000. Zdają sobie sprawę, że to jest kiedyś. - Mamo – kiedyś co było, czy kiedyś co będzie? – pada pytanie z ust pięciolatka. Dziwaczne pojazdy, te... Recenzja książki Mamoko 3000

BE
@be.el

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@naarheid
@naarheid
2021-11-18
6 /10
Przeczytane
@virako
@virako
2013-02-28
10 /10
Ksiażki dla dzieci 0-4 lata ksiażki dla 5-9 lat
BE
@be.el
2012-12-04
10 /10
@oliwa
2019-11-13
8 /10
Przeczytane Dziecięca i młodzieżowa Polska
RO
@roszpunka
2016-12-15
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Mamoko 3000. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl