MAPY. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata

Daniel Mizieliński, Aleksandra Mizielińska
8.5 /10
Ocena 8.5 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
MAPY. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.5 /10
Ocena 8.5 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Przełom w dziedzinie dziecięcych podróży palcem po mapie: imponujący atlas w stylu ilustrowanych map dawnych podróżników. Ta książka zabierze was w niezwykłą podróż dookoła świata. Zobaczycie gejzery w Islandii, karawany na egipskiej pustyni i miasta Majów w Meksyku. W Anglii zagracie w krykieta, w Indiach poćwiczycie jogę, a w Chinach skosztujecie stuletnich jaj. W Australii zadziwi was dziobak, w Finlandii - noc polarna, a na Madagaskarze - ogromny baobab. Odkryjecie najciekawsze zakątki świata i zachwycicie się jego różnorodnością. 51 ogromnych map poprowadzi was przez 42 kraje i 6 kontynentów. Na każdej z nich znajdziecie niezliczone ilustracje, szczegóły i ciekawostki, które przeniosą was w wyjątkowe miejsca i sprawią, że zapragniecie dowiedzieć się jeszcze więcej. Udanej podróży! Aleksandra i Daniel Mizielińscy - graficy, twórcy książek i stron internetowych. Art dyrektorzy studia dizajnerskiego www.hipopotamstudio.pl. Autorzy m.in. książek "D.O.M.E.K.", "Co z Ciebie wyrośnie?", serii "Miasteczko Mamoko", ilustratorzy książek "D.E.S.I.G.N." i "S.Z.T.U.K.A.". Laureaci wielu nagród i wyróżnień przyznawanych za projekty książkowe i internetowe, w tym prestiżowego międzynarodowego wyróżnienia BolognaRagazzi Award 2010 za książkę "Co z Ciebie wyrośnie?".
Data wydania: 2012-10-01
ISBN: 978-83-60850-95-4, 9788360850954
Wydawnictwo: Dwie Siostry
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 110

Autor

Daniel Mizieliński Daniel Mizieliński Założyciele Hipopotam Studio. Małżeństwo i duet grafików, autorzy znanych na całym świecie książek dla dzieci. Twórcy czcionek (fontów), aplikacji i stron internetowych. Absolwenci Wydziału Grafiki ASP w Warszawie.

Pozostałe książki:

Mamoko 3000 Miasteczko Mamoko MAPY. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata Pod ziemią, pod wodą Kto kogo zjada Którędy do Yellowstone? Pora na potwora Wilki. Historie prawdziwe Ale patent! Co z Ciebie wyrośnie? D.E.S.I.G.N.* Domowy elementarz sprzętów i gratów niecodziennych D.O.M.E.K.* Doskonałe okazy małych i efektownych konstrukcji Daj gryza Jeden dzień Mam oko na litery Dawno temu w Mamoko Mapy S.Z.T.U.K.A.* Szalenie Zajmujące Twory Utalentowanych i Krnąbrnych Artystów Let's Go Monsters M.U.Z.Y.K.A. MAPY, których nie masz. Zestaw 24 map uzupełniających wydanie podstawowe MAPY. Edycja fioletowa Mam oko na litery Mam oko na miasteczko Mapownik Parki narodowe. Podróże z Ulą i Kubą Podwodnik Podziemnik Tu jesteśmy Wielka podróż dziadka Eustachego Zjedz to sam
Wszystkie książki Daniel Mizieliński

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Fascynująca podróż ... palcem po mapie

2.11.2012

Mapy narobiły w ostatnim czasie wielkiego zamieszania. Ci, którzy już widzieli, wiedzą o czym mówię. Ci, którzy do środka jeszcze nie zajrzeli, niech zrobią to koniecznie. Niewątpliwie będzie to hit sezonu. Książka zwaliła z nóg całą naszą czwórkę – dwóch dorosłych i dwóch poniżej metra trzydzieści pięć. Zachwyciły nas, sprawiły, że spędzamy nad l... Recenzja książki MAPY. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata

BE
@be.el

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Ana_konda
@Ana_konda
2020-01-12
8 /10
Przeczytane 1) Domowa biblioteczka C4) Albumy C5) Edukacyjne E2) Podstawówka 1-3 Ulubione ❤
@Kuba.M
@Kuba.M
2020-01-12
8 /10
Przeczytane 1) Domowa biblioteczka E2) Podstawówka 1-3 C4) Albumy C5) Edukacyjne Ulubione❣
BE
@be.el
2016-01-13
10 /10
@8dzientygodnia
@8dzientygodnia
2019-11-20
8 /10
Przeczytane 1d) dla dzieci- nauka

Cytaty z książki

O nie! Książka MAPY. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl