Medycyna Życia

Bartek W. Stefański
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Medycyna Życia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Autor dzieli się swoją dwudziestoletnią praktyką i wskazuje, w jaki sposób świadomie przechodzić przez nasze cudowne życie i mieć wpływ na to, aby takie właśnie było, w oparciu o 6 przestrzeni: tajemnica związku – relacje & miłość, manifestacja & moc pozytywnego myślenia, naturopatia & zdrowe odżywianie ciała, świadomość, medytacja & praca z ciałem, obfitość & finanse, pasja & podróż.

To opowieść o sztuce świadomego życia w oparciu o odkryte zasady świata, mądrości uzyskane od wielkich postaci – wszystko to są wskazówki, jak osiągnąć pełnię życia i odkrywać jego sens oraz zachować zdrowe ciało i pełnię pasji oraz obfitości. Dowiesz się, jak żyć i jak przyciągnąć bogactwo oraz czym jest rozumienie partnera w miłości i wymiana energii. Jaką moc skrywa manifestacja, jak działa medytacja i praca z energią?
Data wydania: 2022-07-06
ISBN: 978-83-964579-1-2, 9788396457912
Wydawnictwo: Medycyna Books
Stron: 223
dodana przez: kazal_ka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Świadome życie

14.09.2022

"(…) najgorsze, co możemy zrobić, to przejść przez życie nieświadomie". Nie sądziłam, że dowiem się z tej książki, dlaczego od zawsze mam zimne ręce i stopy, oraz że poznam pojęcie energetycznego orgazmu. Publikacja ta, z niezwykle trafnie dobranym tytułem to bowiem skarbnica wiedzy z różnych dziedzin naszego życia. Skłaniająca do przemyśle... Recenzja książki Medycyna Życia

@awiola@awiola × 6

"Medycyna zycia"

30.08.2022

Chcialabym przedstawic recenzje ksiazki "Medycyna zycia" autorstwa Bartka W. Stefanskiego. Opis ksiazki: "Autor dzieli się swoją dwudziestoletnią praktyką i wskazuje, w jaki sposób świadomie przechodzić przez nasze cudowne życie i mieć wpływ na to, aby takie właśnie było, w oparciu o 6 przestrzeni: tajemnica związku – relacje & miłość, manifestacj... Recenzja książki Medycyna Życia

Medycyna Życia Bartek Stefański

31.08.2022

" Najgorsze, co możemy zrobić to przejść przez życie nieświadomie" Autor dzieli się swoim doświadczeniem by pomóc nakierować nam swoją uwagę na życie takie, jakie pragniemy by dla nas było. Daje pewne wskazówki, którymi możemy się kierować by uświadomić sobie, że zawsze byliśmy doskonali, tylko pewne elementy sprawiły iż zaprzestaliśmy używać swoj... Recenzja książki Medycyna Życia

Moja opinia o książce

Opinie

BO
2022-09-25
10 /10

"Medycna Zycia" jest przewodnikiem dla odwaznych, swiadomuch siebie i otwartych na nieznane. Przewodnik, ktory pokazuje droge do uzdrowienia, obwitosci i przebudzonego zycia.
Ta holistyczna transformacja zycia dotyczy kazdego aspektu naszej ezgystencji na tej planecie. Poczawszy od mocy pozytywnego myslenia, tajemnicy zwiazku i zdrowym odzywianiu sie. Poprzez rozwoj duchowy, obwitosc i finanse a skonczywszy na podrozy w glab siebie.
Znam wiele kobiet, ktore odwazyly sie podazac droga transformacji. Znam niewielu mezczyzn, ktorzy zdecydowali sie wyjsc ze swojej strefy komfortu, wziac odpowiedzialnosc za swoje zycie i podazac droga swiadomego zycia.
Dla mnie jest to przewodnik, do ktorego bede czesto wracac.

| link |
@awiola
2022-09-14
9 /10
KA
2022-08-31
10 /10
@milbookove
2022-08-30
7 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Medycyna Życia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl