Męski dekalog

Piotr Zworski, ks. Michał Olszewski SCJ
Męski dekalog
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

rzychodzi taki moment, kiedy trzeba zawalczyć albo trzeba powstać po upadku, bo się zaryło gębą do tego stopnia, że bardzo boli. (?) brakuje nam umiejętności ?świętowania? porażek. Nie umiemy się pozbierać. Bywa, że facet nawet o porażce napisze książkę i opowie o tym, jak mu było źle, jak go wszyscy zostawili, nawet Pan Bóg go opuścił. Brakuje nam jednak zdolności do tak zwanego pozbierania się po upadku. Fragment Dwaj mężczyźni: pierwszy ? ceniony rekolekcjonista i były egzorcysta, który poznał oblicze zła i jeszcze większą moc dobra; drugi ? ojciec, mąż, katolik, który zbudował dom, zasadził drzewo, ma dzieci i marzy o tym, by osiągnąć zbawienie. Wzięli na warsztat dekalog i postawili niepokojący temat: mężczyzna-katolik. Dwa światy, dwie odmienne drogi życiowe spotkały się w niezwykłej wymianie życiowych doświadczeń. Jej efektem są konkretne odpowiedzi na twardo postawione pytania: jak prawdziwy facet może podnieść się po upadku? I czy naprawdę jest dla niego miejsce w Kościele? KS. MICHAŁ OLSZEWSKI ? sercanin, rekolekcjonista, ewangelizator, misjonarz miłosierdzia. Dyrektor Grupy Medialnej Profeto. PIOTR ZWORSKI ? dziennikarz, od 15 lat żonaty, tato Filipa, Zuzi i Tomka.
Data wydania: 2016
ISBN: 978-83-65349-51-4, 9788365349514
Wydawnictwo: Esprit
Kategorie: Psychologia, Poradniki
Stron: 208

Autor

Piotr Zworski Piotr Zworski Piotr Zworski – dziennikarz radiowy i telewizyjny, mąż i ojciec, współautor książki Męski dekalog.

Pozostałe książki:

Dzisiaj w Betlejem
Wszystkie książki Piotr Zworski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Męski dekalog aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Męski dekalog. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl