Metoda 5S. Zastosowanie, wdrażanie i narzędzia wspomagające.

Dorota Klimecka- Tatar
Metoda 5S. Zastosowanie, wdrażanie i narzędzia wspomagające.
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Głównym założeniem praktyk 5S jest doprowadzenie do całkowitego zorganizowania, uporządkowania i normalizacji, a przez to kontroli w zakładach produkcyjnych. Aby w należyty sposób rozwiązać problemy związane z brakiem organizacji na poszczególnych miejscach pracy, niezbędne jest właściwe poznanie i rozszyfrowanie każdego z 5S. W środku znajdziemy charakterystykę praktyk 5S urozmaiconą ilustracjami i przykładami.
Korzyści Informacje zawarte w publikacji „Metoda 5S. Zastosowanie, wdrażanie i narzędzia wspomagające” z pewnością pomogą Państwu rozwiązać problemy związane z m.in.: wydajnością pracy motywacją do zmian kontrolą przebiegu produkcji poprawą jakości produkcji, komunikacji, bezpieczeństwa i warunków pracy komfortem pracy pracowników
Data wydania: 2012-11-05
ISBN: 978-83-7537-142-0, 9788375371420
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: Verlag Dashofer Sp. z o.o.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Metoda 5S. Zastosowanie, wdrażanie i narzędzia wspomagające. aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Metoda 5S. Zastosowanie, wdrażanie i narzędzia wspomagające.. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl