Mikrousługi w Javie Poradnik eksperta

Sourabh Sharma
Mikrousługi w Javie Poradnik eksperta
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Chmury obliczeniowe otworzyły nowe możliwości projektowania aplikacji korporacyjnych. Obecnie konstruuje się je z małych, lekkich i zorientowanych na proces komponentów, nazywanych mikrousługami. Tworzone w ten sposób aplikacje są skalowalne i łatwe do zarządzania, a przy tym niezwykle elastyczne i wykorzystujące dostępne zasoby w wyjątkowo efektywny sposób. Jak łatwo się przekonać, projektowanie i implementacja mikrousług otwierają przed programistami Javy bardzo obiecujące perspektywy! Niniejsza książka jest przeznaczona dla programistów Javy, którzy znają podstawowe pojęcia dotyczące mikrousług i chcą tworzyć funkcjonalne aplikacje biznesowe w tej technologii. Przedstawiono tu najważniejsze zasady realizacji dużych projektów, zaprezentowano ważne szczegóły dotyczące konfiguracji środowiska programistycznego i ciągłej integracji, które ułatwią wdrażanie mikrousług. Opisano zalety i sposoby wykorzystania biblioteki Spring Security. Przedstawiono dobre praktyki projektowania mikrousług, a także techniki ich debugowania, tak aby bez problemu można było zaprojektować i wdrożyć aplikację w środowisku korporacyjnym. Niektóre zagadnienia omówione w książce: środowiska programistyczne i narzędzia do projektowania mikrousług różne technologie wdrażania mikrousług zabezpieczanie mikrousług, w tym uwierzytelnianie i autoryzacja testowanie mikrousług za pomocą klientów REST tworzenie interfejsów użytkownika w technologii Angular JS typowe problemy związane z projektowaniem mikrousług i ich rozwiązywanie Mikrousługi ? sprytne rozwiązania biznesowe dla dużych korporacji!
Data wydania: 2017
ISBN: 978-83-283-3218-8, 9788328332188
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION
Stron: 237

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Mikrousługi w Javie Poradnik eksperta? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Mikrousługi w Javie Poradnik eksperta. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl