Milion za milion

Zygmunt Sztaba
Milion za milion
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Fragment środkowy: Doktor inżynier Bogdan Nawojski, dyrektor Instytutu, który, zdaniem porucznika Zatorskiego, mógł zainteresować nie tylko do tego uprawnionych, po raz trzeci mógł stwierdzić, że tydzień zaczynał się pechowo. Najpierw ta awaria na Oddziale IV, nazywanym sercem Zakładu. Tylko wyjątkowemu szczęściu przy tym pechowym poniedziałku należało zawdzięczać, że nie było ofiar w ludziach. Nie było też i winnych. Każdy robił, co robić powinien, wszystkie urządzenia zabezpieczające były jak zwykle wielokrotnie sprawdzane i na pozór sprawne, a przecież jeden z zaworów nie wytrzymał ciśnienia. Nawojski natychmiast po wiadomości o awarii i lokalnej wizji na miejscu wypadku zwołał u siebie odprawę kierownictwa i nadzoru z Oddziału IV, ale na pytanie „dlaczego?” nikt nie potrafił znaleźć zadowalającej odpowiedzi. Skończyło się na tym, że do zbadania sprawy powołano odpowiednią komisję. Ledwie dyrektor trochę się uspokoił, do gabinetu zajrzała zaaferowana sekretarka .
Data wydania: 1984
ISBN: 83-7002-183-2, 8370021832
Wydawnictwo: Pojezierze
Stron: 224
dodana przez: Klementynka

Autor

Zygmunt Sztaba
Urodzony w 1918 roku w Polsce
Zygmunt Sztaba – polski pisarz, dziennikarz „Słowa Powszechnego”, autor powieści kryminalnych i tekstów popularnych piosenek m.in. „Kuba wyspa jak wulkan gorąca”.

Pozostałe książki:

Co czwartek ginie człowiek Eryk Müller poszukuje siostry Giełda przestaje notować Nie pij dżinu, bosmanie Puszka błękitnej emalii
Wszystkie książki Zygmunt Sztaba

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Milion za milion nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Milion za milion. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl