Opinia na temat książki Miłość arystokraty

@bookowykacikanny1985 @bookowykacikanny1985 · 2022-07-11 13:48:53
Przeczytane

Lubicie baśnie dla dorosłych? Czy zastanawialiście się kiedyś, jak dziś wyglądałaby bajka o Czerwonym kapturku? Kto okazałby się Wilkiem? Albo jak dziś potoczyłyby się losy Belli ? Jeśli waszą ulubioną baśnią z dzieciństwa był Kopciuszek, lub Brzydkie kaczątko to Alicja Skirgajłło wyszła wam na przeciw, oddając w ręce czytelników tak obłędną historię pt "Miłość arystokraty" Mamy tu do czynienia z doskonale przedstawionym mezaliansem.

On- James to typowy przedstawiciel klasy wyższej. Bawidamek z wysokim mniemaniem o sobie. Czerpie z życia całymi garściami i ani myśli się ustatkować. Bogactwo uderzyło mu do głowy.

Ona-Clara, skromna, niezdarna,skrywająca swoje wdzięki za łachmanami, grubymi szkłami okularów, pomoc kuchenna. Ledwie wiążąca koniec z końcem.

Tych dwoje dzieli wszystko, status społeczny, podejście do życia i pojmowanie zasad moralnych. Na pozór nic ich nie ma prawa połączyć, a jednak po wielu dniach przebywania pod jednym dachem, James zaczyna dostrzegać,że służka z brzydkiego kaczątka, umorusanego Kopciuszka przeistacza się w cudowną istotę, której nie może wyrzucić z głowy i z serca. Czy tych dwoje powinno być razem? Czy dwa tak różne światy połączone zostaną piękną niczym nie zmąconą miłością?
Czy ta baśń dla dorosłych wypełniona tak namacalną chemią i przyciąganiem bohaterów otrzyma swój bajkowy happy end?Nie brak tutaj scen zarówno humorystycznych jak i tych gorących i namiętnych. Bohaterów też można podzielić na dwie grupy, tych, których kocha się od pierwszych stron i tych, których się wręcz nie trawi. Autorka przekazuje tutaj kilka ciekawych prawd. Po pierwsze, by nie oceniać człowieka po wyglądzie czy statusie społecznym. Po drugie, pieniądze szczęścia nie dają i nie można za nie kupić prawdziwego, szczerego uczucia. I wreszcie po trzecie baśnie nie są tylko dla dzieci.
Jeśli więc macie ochotę pośmiać się, lub spłonąć rumieńcem podczas "tych" scen to ta przeurocza i pouczająca historia z morałem jest jak najbardziej dla was. Z czystym sumieniem wam polecam lekturę "Miłość arystokraty"
Data przeczytania: 2022-05-16
Polub, jeżeli spodobała Ci się ta opinia!
Miłość arystokraty
Miłość arystokraty
Alicja Skirgajłło
8.3/10
Seria: Editio Red

Wyższe sfery i ich niskie uczynki. Nowa książka Alicji Skirgajłło! Snob i lekkoduch. Tak James Truman mówi sam o sobie. I wiecie co? Ma rację. Milioner, arystokrata, dziecko szczęścia, któremu życie ...

Komentarze

Pozostałe opinie

James to taki bogaty dzieciak ma liczne romanse na koncie i nawet narzeczona nie staje na drodze jego kolejnych podbojów i wtedy pojawia się jego nowa pokojówka. Na pierwszy rzut oka kompletnie aseks...

@zaczarowanabooks@zaczarowanabooks

Miłość arystokraty - Alicja Skirgajłło James Truman to arystokratyczny snob i dupek. Nie zważając na nic i nikogo robi co chce, bo dla niego najważniejszy jest czubek jego własnego nosa. Jego rodzin...

Jeśli lubicie historie z duża ilości zabawnych wydarzeń oraz humoru to książka „Miłość arystokraty” będzie idealna lekturą dla Ciebie♥️ 📚Clare chcąc pomoc finansowo rodzicom zatrudnia się w artstokr...

© 2007 - 2024 nakanapie.pl