Miłość doktora Windheta

George Gibbs
Książka Miłość doktora Windheta
Książka Miłość doktora Windheta
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W czasie pierwszej wojny światowej młody angielski lekarz Ryszard Windhet pracował w szpitalu wojskowym we Francji. W opiece nad rannymi pomagała mu pielęgniarka, Fea Dennyson, panna z dobrej angielskiej rodziny. Przebywając przez lata obok siebie, znosząc razem trudy i niebezpieczeństwa, pokochali się. Gdy po zakończeniu wojny wracali do Londynu, Ryszard oświadczył się, lecz Fea, bojąc się, że ich uczucie nie wytrzyma próby codzienności, odmówiła i wyjechała z Anglii. Po jakimś czasie Windhet, zyskawszy sławę i uznanie jako znakomity specjalista, ożenił się z Izabelą, która stworzyła mu ciepły, piękny dom i była mu podporą w pracy zawodowej. Właśnie kiedy minęło pięć lat ich spokojnego szczęścia, Windhet dowiedział się, że Fea wraca do Londynu. Zdał też sobie sprawę, że jego wielkie uczucie do niej nigdy nie wygasło... [Edytor, 1997]  
Data wydania: 1997
ISBN: 83-86812-56-7, 8386812567
Wydawnictwo: Edytor
Seria: Seria z Serduszkami
Stron: 151

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Miłość doktora Windheta aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Miłość doktora Windheta. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}